Trojkolka Be Move Garden Smoby zelená od 15 mes

Popis produktu

Trojkolka pre deti Be Move Garden v krásnych farbách zelenej a oranžovej farby. Je to ideálna trojkolka s kovovou konštrukciou. Detská trojkolka má pohodlné ergonomické a bezpečné, vysoké sedadlo. Bezpečnosť zaručuje aj trojbodový bezpečnostný pás. Trojkolka má praktickú výškovo nastaviteľnú vodiacu tyč. Kolesá sú vyrobené z kombinácie plastu a gumy. Kolesá sú kvalitné a majú tichý chod.

Majú protišmykové vlastnosti a predné koleso je s voľnobehom. Volant v tvare V sa dá zablokovať. Volant má 30 stupňovú vôľu do strán. Za sedadlom je veľký vyklápací kôš, ktorý je praktický pri hrách i na nákupy. Je to veľmi dobre navrhnutá trojkolka. Využitie má už od 15 mesiacov veku dieťaťa. Neskôr, keď je dieťa väčšie, vodiaca tyč sa dá odmontovať, a je z nej klasická jednoduchá trojkolka, ktorú dieťa ovláda už úplne samostatne. Rozmery trojkolky sú 67*52*52 cm.

Trojkolka Be Move Trendy má moderný robustný kovový rám a je vybavená inovatívnym oblúkovým tvarom, vďaka čomu má vyššie ťažisko a je stabilnejšia. Ergonómia detskej trojkolky je výsledkom dlhoročných skúseností SMOBY výrobcu a je ideálna pre deti od 15 mesiacov

 

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 15 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery67*52*52 cm
Rozmery balenia47*23*40 cm
MechanickéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,40 kg
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.