Odrážadlo a chodítko Lietadlá Smoby oranžové od 10 mes

Popis produktu

Smoby odrážadlo pre deti s motívom z rozprávky Planes je krásne oranžovo-modré detské odrážadlo vhodné od 10 mesiacov. Jeho výhodou je to, že rastie spolu s vašim dieťaťom. Používa ho od 10 mesiacov, kedy začína chodiť a robiť svoje prvé kroky. Opiera sa o praktickú zadnú opierku a postupne nadobúda istotu. neskôr, vo svojich 12 mesiacoch samostatne sadá na autíčko a pomocou nožičiek sa odráža a posúva dopredu. naberá odvahu a je samostatné pri jazdení. Dieťa odrážadlo využíva od 10 mesiacov až do 3 rokov. Pod sedadlom autíčka je úložný priestor, kde si dieťa môže odložiť hračky alebo rôzne iné drobnosti.

Chlapčenské odrážadlo v štýle rozprávky Lietadlá je skvelou pomôckou pri motorickom a pohybovom vývoji vášho dieťaťa. Je prevedené v náherných farbách a pripomína autíčko, je polepené milými nálepkami. Odrážadlo pre deti je vyrobené z kvalitných a odolných plastových materiálov, ktoré majú dlhú trvanlivosť. Smoby detské odrážadlo Planes je kvalitný francúzsky výrobok, vyrobený s francúzskym šarmom a precíznosťou. Rozmery odrážadla pre deti sú 54*27*40 cm. Výška sedadla od zeme je 21 cm, šírka sedadla je 17 cm a výška rúčky od zeme je 40 cm. Volant odrážadla má vôľu do strán 30°.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca, ktorý už dlhé roky produkuje tie najkvalitnejšie plastové hračky s originálnym dizajnom. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, zároveň je veľmi jemný a hladký, je to plast zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Upútajú každé dieťa a je to skvelý darček pre malých jazdcov. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. Smoby je zárukou francúzskej kvality, originálnych dizajnov a jedinečných produktov, ktoré vynikajú na európskom trhu.

Vlastnosti

 • originálny dizajn autíčka 
 • rozprávkový motív Planes (Lietadlá)
 • využiteľné ako chodítko a odrážadlo
 • bezpečnostné prvky pod kolesami ako ochrana proti prevráteniu
 • úložný priestor pod sedadlom
 • rastie spolu s dieťaťom
 • volant sa otáča do strán o 30°
 • vysoká opierka pre bezpečnosť počas sedenia na odrážadle, ale aj ako opora pri chodení
 • pohodlné sedadlo
 • dieťa posilňuje svalstvo, učí sa chodiť a udržiavať rovnováhu
 • vhodné od 10 do 36 mesiacov

 

 

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 10 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery54*27*40 cm
Celková výška40 cm
Výška sedacej plochy21 cm
Celková dĺžka54 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,5 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.