Odrážadlo a chodítko Hello Kitty Smoby Auto 2v1 ružové od 10 mes

Popis produktu

Smoby odrážadlo pre deti s motívom mačičky Hello Kitty je krásne ružovo-biele odrážadlo vhodné pre deti od 10 mesiacov. Jeho výhodou je to, že rastie spolu s vašim dieťaťom. Používa ho od 10 mesiacov, kedy začína chodiť a robiť svoje prvé kroky. Opiera sa o zadnú opierku a postupne nadobúda istotu. Sedadlo je ergonomicky tvarované, vďaka čomu sa dieťa ani po dlhšej jazde neunaví. Dieťa vo svojich 12 mesiacoch samostatne sadá na autíčko a pomocou nožičiek sa odráža a posúva dopredu. Je plne samostatné. Dieťa odrážadlo využíva od 10 mesiacov až do 3 rokov. Pod sedadlom autíčka je praktický úložný priestor, kde si dieťa môže odložiť hračky alebo rôzne iné poklady.

Smoby detské odrážadlo v prevedení ružovo-bieleho autíčka je skvelou pomôckou pri motorickom a pohybovom vývoji vášho dieťaťa. Je prevedené v nádherných farbách a pripomína autíčko, polepené milými nálepkami, ktoré mu dodávajú jemnosť a hravosť. Mačička Hello Kitty sa zapáči každej malej šoférke. Odrážadlo pre deti je vyrobené z kvalitných a odolných plastových materiálov, ktoré majú dlhú trvanlivosť. Kvalitné kolieska zaručujú pohodlnú jazdu. Smoby detské odrážadlo Hello Kitty je kvalitný francúzsky výrobok, vyrobený s francúzskym šarmom a precíznosťou. Rozmery odrážadla pre deti sú 54*27*40 cm. Je vhodné hlavne pre dievčatká. Výška sedadla od zeme je 21 cm, šírka sedadla je 17 cm a výška rúčky od zeme je 40 cm.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca, ktorý už dlhé roky produkuje tie najkvalitnejšie plastové hračky s originálnym dizajnom. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, zároveň je veľmi jemný a hladký, je to plast zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Upútajú každé dieťa a je to skvelý darček pre malých jazdcov. Proces výroby hračiek Smobyje prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. Smoby je zárukou francúzskej kvality, originálnych dizajnov a jedinečných produktov, ktoré vynikajú na európskom trhu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 10 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery54*27*40 cm
Celková výška40 cm
Rozmery balenia55*24*27 cm
Výška sedacej plochy21 cm
Celková dĺžka54 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,50 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.