Odrážadlo autíčko Smoby červené od 10 mes

Popis produktu

Smoby odrážadlo pre deti je krásne červené odrážadlo vhodné pre deti od 10 mesiacov. Jeho výhodou je to, že rastie spolu s vašim dieťaťom. Používa ho od 10 mesiacov, kedy začína chodiť a robiť svoje prvé kroky. Opiera sa o zadnú opierku a postupne nadobúda istotu. Dieťa vo svojich 12 mesiacoch samostatne sadá na autíčko a pomocou nožičiek sa odráža, a posúva dopredu. Je plne samostatné. Dieťa detské odrážadlo využíva od 10 mesiacov až do 3 rokov. Pod sedadlom autíčka je praktický úložný priestor, kde si dieťa môže odložiť hračky a iné poklady. Vďaka odrážadlu sa malé dieťa učí rovnováhe a zároveň posilňuje svalstvo na nohách.

Chlapčenské odrážadlo má milú usmievavú tvár, ktorá na najmenšie deti pôsobí veľmi pozitívnym a optimistickým dojmom. Je skvelou pomôckou pri motorickom a pohybovom vývoji vášho dieťaťa. Je prevedené v nádherných farbách a pripomína autíčko, polepené milými nálepkami. Odrážadlo pre deti je vyrobené z kvalitných a odolných plastových materiálov, ktoré majú dlhú trvanlivosť. Smoby detské odrážadlo v tvare auta je kvalitný francúzsky výrobok, vyrobený s francúzskym šarmom a precíznosťou. Rozmery odrážadla pre deti sú 54*27*40 cm. Je vhodné hlavne pre chlapcov. Volant na odrážadle sa dá otáčať do strán o 30 stupňov.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca, ktorý už dlhé roky produkuje tie najkvalitnejšie plastové hračky s originálnym dizajnom. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, zároveň je veľmi jemný a hladký, je to plast zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Upútajú každé dieťa a je to skvelý darček pre malých jazdcov. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. Smoby je zárukou francúzskej kvality, originálnych dizajnov a jedinečných produktov, ktoré vynikajú na európskom trhu.

Vlastnosti

  • je využiteľné ako chodítko a odrážadlo
  • motív pretekárskeho autíčka v žiarivej červenej farbe
  • hlavne pre chlapcov
  • úložný priestor pod sedadlom
  • rastie spolu s dieťaťom
  • volant sa otáča do strán o 30°
  • vysoká opierka pre bezpečnosť počas sedenia na odrážadle, ale aj ako opora pri chodení
  • pohodlné sedadlo
  • dieťa posilňuje svalstvo, učí sa chodiť a udržiavať rovnováhu
  • vhodné od 10 mesiacov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 10 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery54*27*40 cm
Rozmery balenia56*25*27 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,90 kg
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.