Odrážadlo Mickey Smoby červené od 10 mes

Popis produktu

Smoby odrážadlo pre deti s motívom rozprávkovej postavičky Mickey je krásne červené odrážadlo v tvare autíčka, vhodné pre deti od 10 mesiacov. Jeho výhodou je to, že rastie spolu s vašim dieťaťom. Používa ho od 10 mesiacov, kedy začína chodiť a robiť svoje prvé kroky. Opiera sa o zadnú opierku a postupne nadobúda istotu. Je to bezpečná opora pre prvé neisté krôčiky. Sedadlo je ergonomicky tvarované, vďaka čomu sa dieťa ani po dlhšej jazde neunaví. Dieťa vo svojich 12 mesiacoch samostatne sadá na autíčko a pomocou nožičiek sa odráža a posúva dopredu. Je plne samostatné. Dieťa detské odrážadlo využíva od 10 mesiacov až do 3 rokov

Smoby detské odrážadlo v prevedení červeného autíčka so žltými detailmi je skvelou pomôckou pri motorickom a pohybovom vývoji vášho dieťaťa. Je prevedené v nádherných farbách a pripomína autíčko, polepené milými nálepkami, ktoré mu dodávajú jemnosť a hravosť. Odrážadlo pre deti je vyrobené z kvalitných a odolných plastových materiálov, ktoré majú dlhú trvanlivosť. Kvalitné kolieska zaručujú pohodlnú jazdu. Smoby detské odrážadlo Mickey je kvalitný francúzsky výrobok, vyrobený s francúzskym šarmom a precíznosťou. Rozmery odrážadla pre deti sú 42*46*26 cm. Vhodné pre dievčatká i chlapcov. Výška sedadla od zeme je 21 cm, šírka sedadla je 17 cm a výška rúčky od zeme je 40 cm.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca, ktorý už dlhé roky produkuje tie najkvalitnejšie plastové hračky s originálnym dizajnom. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, zároveň je veľmi jemný a hladký, je to plast zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Upútajú každé dieťa a je to skvelý darček pre malých jazdcov. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. Smoby je zárukou francúzskej kvality, originálnych dizajnov a jedinečných produktov, ktoré vynikajú na európskom trhu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 10 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery42*46*26 cm
Rozmery balenia21*19*48 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,50 kg
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.