Trojkolka Baby Driver Smoby ružová od 10 mes

Popis produktu

Trojkolka pre deti SMOBY Baby Driver je krásna ružovo-šedo-biela nežná trojkolka s kovovou konštrukciou pre deti od 10 mesiacov. Trojkolka pre deti má ergonomicky pohodlné a bezpečné tvarované sedadlo tak, aby sa dieťa ani po dlhšej jazde neunavilo, a zároveň podporuje rovné a správne držanie chrbtice. Sedadlo je vybavené trojbodovým bezpečnostným pásom a pevnou plastovou ohrádkou okolo pása dieťaťa, ktoré sa môže oprieť do ktorejkoľvek strany a napriek tomu sedí bezpečne. Pod nožičkami má stúpačky. Predné koleso rodič ovláda pomocou rúčky.

Dvojitá rúčka je výškovo nastaviteľná. Na hornej časti rúčky je pripevnená veľká uzatvárateľná taška. Kým je dieťa malé a nepoužíva pedále na trojkolke, tak predné koleso je prepnuté na voľnobeh a volant uzavretý. Neskôr keď samo ovláda trojkolku, volant má 30 stupňovú výchylku do strán. Vzdialenosť sedadla od tvarovaného kormidla sa dá polohovať. Kolesá sú vyrobené z kvalitnej gumy, sú tiché a majú protišmykovú ochranu. Zadný kôš sa dá využiť na nosenie hračiek alebo nákupu, dá sa vyklopiť. Je to pohodlná a bezpečná trojkolka pre deti od 10 mesiacov, spočiatku v podstate slúži ako športový kočík.

Rozmery detskej trojkolky sú 70*50*52 cm. Je vhodná hlavne pre malé dievčatká.Vďaka svojej odolnej stavbe je stabilná, bezpečná a vydrží dlhé roky ako nová. Celá detská trojkolka SMART TRIKE je celosvetovo najpredávanejšia a naviac oceňovaná značka detských trojkoliek. Na trhu pôsobí už dekádu, a ako prvý výrobca prišiel s inováciou výškovo nastaviteľnej rúčky pre rodiča. SMART TRIKE je svetový líder v predaji, produkcii a inováciách detských trojkoliek. S miliónmi trojkoliek predaných každoročne je zaručene zárukou kvality. Detská trojkolka SMART TRIKE Fisher-Price rastie spolu s vašim dieťaťom.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 10 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery70*50*52 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.