Trojkolka Baby Driver Smoby červená od 10 mes

Popis produktu

Trojkolka Baby Driver  je krásna červeno-šedo-čierna dynamická trojkolka výrobcu SMOBY. Detská trojkolka má kovovú konštrukciu. Je určená pre deti od 10 mesiacov. Trojkolka pre deti má ergonomicky tvarované sedadlo tak, aby sa dieťa ani po dlhšej jazde neunavilo, a zároveň podporuje rovné a správne držanie chrbtice. Sedadlo detskej trojkolky je vybavené trojbodovým bezpečnostným pásom a pevnou plastovou ohrádkou okolo pása dieťaťa, ktoré sa môže oprieť do ktorejkoľvek strany a vďaka nemu sedí bezpečne. Pod nožičkami má stúpačky, predné koleso rodič ovláda pomocou rúčky. Riadidlá trojkolky obsahujú poistku, vďaka ktorej sa zablokujú, a smer trojkolky riadi rodič. 

Dvojitá rúčka je výškovo nastaviteľná a pohodlná pri manévrovaní. Na rúčke má pripevnenú veľkú uzatvárateľnú a praktickú tašku, ktorý využije každý rodič.  Kým je dieťa malé a nepoužíva pedále na trojkolke, predné koleso je prepnuté na voľnobeh riadidlá sú uzavreté.  Keď je dieťa neskôr schopné samo ovládať trojkolku, volant má 30 stupňovú výchylku do strán. Vzdialenosť sedadla od tvarovaného kormidla sa dá polohovať. Kolesá sú vyrobené z kvalitnej gumy, sú tiché a majú protišmykovú ochranu. Vyklápajúci zadný kôš sa dá využiť na nosenie hračiek alebo nákupu. Je to pohodlná a bezpečná trojkolka pre deti od 10 mesiacov.

V prvých mesiach používania trojkolka pre deti slúži ako športový kočík. Rozmery detskej trojkolky sú 70*50*52 cm.  Je vhodná pre chlapčekov i dievčatká. Rastie spolu s vašim dieťaťom a jednotlivé komponenty sú odnímateľné a nastaviteľné. Vďaka svojej odolnej stavbe je stabilná, bezpečná a vydrží dlhé roky ako nová. SMOBY je francúzska spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami, čo zaručuje vysokú kvalitu produktov, ktoré spĺňajú najvyššie bezpečnostné štandardy. Trojkolka má pevnú kovovú konštrukciu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 10 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery70*50*52 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.