Trojkolka Baby Driver Confort Paris Smoby zelená od 10 mes

Popis produktu

SMOBY trojkolka Baby Driver Confort Paris je krásna šedo-zelená trojkolka s kovovou konštrukciou vhodná pre deti od 10 mesiacov do 3 rokov a ďalej. Trojkolka pre deti má ergonomicky pohodlne a bezpečne tvarované sedadlo tak, aby sa dieťa ani po dlhšej jazde neunavilo, a zároveň podporuje rovné a správne držanie chrbtice. Hlavička dieťaťa je podopretá vysokou opierkou, takže ak zaspí, spinká sa mu príjemne. Sedadlo je vybavené trojbodovým bezpečnostným pásom a pevnou plastovou ohrádkou okolo pása dieťaťa, ktoré sa môže oprieť do ktorejkoľvek strany a napriek tomu sedí bezpečne. Riadidlá trojkolky obsahujú poistku, pomocou ktorej rodič ovláda smer jazdy dieťaťa. Riadidlá sa dajú výškovo nastavovať.

Ohrádka pri riadidlách obsahuje dve spätné zrkadlá a páky ako v aute. Pod nožičkami má stúpačky, ktoré sa dajú sklopiť alebo odmontovať. Predné koleso rodič ovláda pomocou rúčky. Dvojitá rúčka je výškovo nastaviteľná, pohodlná horná časť má pripevnenú veľkú uzatvárateľnú tašku. Kým je dieťa malé a nepoužíva pedále na trojkolke pre deti, predné koleso je prepnuté na voľnobeh a riadidlá uzavreté. Neskôr keď dieťa samo ovláda trojkolku, majú riadidlá 30 stupňovú výchylku do strán. Vzdialenosť sedadla od tvarovaných a polohovateľných riadidiel je nastaviteľná. Kolesá sú vyrobené z kvalitnej gumy, sú tiché a majú protišmykovú ochranu.

Dieťa sa počas prvých mesiacov hrá s detským volanom, pričom rodič ovláda smer jazdy. Zadný kôš sa dá využiť na nosenie hračiek alebo nákupu, dá sa vyklopiť. Nad trojkolkou je slnečník s UV filtrom, polohovateľný do každej strany vďaka kĺbu. Keď dieťa vyrastie, postupne sa z trojkolky odmontujú všetky pomocné a ochranné prvky a dieťa jazdí už len na klasickej základnej trojkolke. Je to pohodlná a bezpečná trojkolka pre deti od 10 mesiacov.  V počiatočných mesiacoch používania slúži ako športový kočík. SMOBY je francúzska spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami, čo zaručuje vysokú kvalitu produktov, ktoré spĺňajú najvyššie bezpečnostné štandardy.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 10 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery66,5*50*59 cm
Rozmery balenia49*28*58 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť5,50 kg
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.