Odrážadlo Maestro II Confort Smoby s hojdačkou zeleno-červené od 6 mes

Popis produktu

Smoby odrážadlo Maestro II Confort je červeno-zelené odrážadlo pre deti. Odrážadlo je prevedené vo forme autíčka s klaksónom na volante, ktorý funguje na batérie a vydáva melodickú hudbu v 3 variáciách. Odrážadlo rastie s dieťaťom od 6 do 36 mesiacov. Detské odrážadlo má teleskopickú vodiacu kovovú tyč s pohodlným držadlom. Odrážadlo má prídavný stojan s hojdacími lyžinami, kým má dieťatko 6 mesiacov, môže sa pekne hojdať. Sedačka je ergonomicky tvarovaná, doplnená vysokým vystuženým textilným sedadlom, ktoré možno prať v práčke. Pod prednými a zadnými kolieskami detského odrážadla sú široké bezpečnostné prvky zabraňujúce prevráteniu odrážadla. Okolo sedačky je široká plastová ohrádka, ktorá chráni dieťa pred pádom a umožňuje mu pohodlné opretie o ktorúkoľvek stranu.

Na ohrádke sa nachádza stojan s telefónom. Bezpečnosť dieťaťa je podporená aj trojbodovými bezpečnostnými pásmi, ktoré ho prichytia cez ramienka k sedadlu. Keď má dieťa 8 mesiacov môže ho rodič voziť podobne ako v kočíku. Nožičky má uložené na širokých stúpačkách a rodič usmerňuje jazdu pomocou teleskopickej vodiacej rúčky. Odrážadlo slúži aj ako chodítko. Keď sa dieťa už učí chodiť a robí prvé krôčiky, odzadu sa drží opierky autíčka a využíva ho ako stabilnú oporu pri chodení, vodiaca tyč a stúpačky sú už odmontované.Všetky prídavné prvky odrážadla sa dajú jednoducho, bez použitia náradia, odmontovať. Ročné dieťatko môže samostatne sedieť na autíčku a odrážať sa nožičkami. Kvalitné kolesá poskytujú tichú a komfortnú jazdu, sú prispôsobené na jazdu vonku.

Celé odrážadlo pre deti je ergonomicky riešené,  takže dieťa sa ani po dlhšej jazde neunaví. Pod sedadlom a pod kapotou, na ktorej je usmiata tváričkasa ukrýva úložný priestor, kam si dieťa schová svojho spolujazdca, macka či bábiku. Červeno-zelené autíčko je dekorované jemnými veselými aplikáciami, ktoré zdôrazňujú detský dizajn. Odrážadlo Maestro II Confort pochádza z dielne francúzskeho výrobcu Smoby. Značka Smoby je popredný francúzsky producent detských hračiek a pohybových pomôcok. Odrážadlo spája množstvo inovačných myšlienok, vďaka prídavným zariadeniam v ňom môžete dieťa jednoducho voziť. Odrážadlo je vyrobené z kvalitných a zdraviu neškodných materiálov.

Vlastnosti

 • originálny dizajn autíčka s usmievavou tvárou
 • vodiaca rúčka pre rodiča
 • úložný priestor pod sedadlom
 • vysoká opierka pre bezpečnosť počas sedenia na odrážadle, ale aj ako opora pri chodení
 • dieťa sa na ňom môže aj hojdať, voziť podobne ako v kočíku
 • trojbodový bezpečnostný pás, ochranná hrazda
 • elektronický panel na batérie s rôznymi melódiami
 • ergonomicky tvarované sedadlo
 • bezpečnostné prvky proti prevráteniu
 • dieťa posilňuje svalstvo, učí sa chodiť a udržiavať rovnováhu
 • vhodné od 6 do 36 mesiacov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 6 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery60*47*56 cm
Rozmery balenia39*38*63 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť4,39 kg
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.