Odrážadlo Maestro II Balade Girl Smoby s hojdačkou ružové od 6 mes

Popis produktu

Smoby Maestro II Balade je nežné ružové odrážadlo pre dievčatá. Odrážado je vyhotovené vo veselom prevedení usmiateho autíčka. Na volante sa nachádza hudobný panel na batérie, ktorý vydáva tri rôzne melódie. Detské odrážadlo rastie s dieťaťom od 6 do 36 mesiacov. Pre najmenšie slečny slúži autíčko ako hojdačka vďaka hojdaciemu stojanu s lyžinami. Dievčenské odrážadlo má ergonomicky vytvarované sedadlo a vysokú opierku pre maximálny komfort pri vození. Bezpečné sedenie zaisťuje trojbodový bezpečnostný pás a široká oporná ohrádka, takže dieťatko sa môže pohodlne oprieť o ktorúkoľvek stranu. Na ohrádke je držiak s mobilným telefónom. Pod prednými aj zadnými kolieskami sú bezpečnostné prvky proti prevráteniu autíčka. Pre maximálnu bezpečnosť má autíčko všetky hrany oblé. Volant odrážadla má vôľu do strán 30°.

Všetky prídavné prvky sa dajú jednoducho odmontovať bez použitia náradia. Odrážadlo Maestro II Balade má vodiacu kovovú tyč s praktickým držadlom vďaka ktorému môže rodič dieťa pohodlne hojdať alebo voziť. Keď má slečna 8 mesiacov sedí v odrážadle ako v kočíku, užíva si jazdu v peknom aute s klaksónom. Nožičky má položené na širokých stúpačkách. Vo veku 10 mesiacov sa dieťa pomocou odrážadla Maestro učí chodiť. Z odrážadla je odmontovaná vodiaca tyč aj oporné prvky - ohrádka a podpery na nožičky. Dievčatko sa odzadu drží opierky auta a využíva ho ako stabilnú oporu pri chodení. Ročné dieťa už môže samostatne sedieť na autíčku a odrážať sa nožičkami. Kvalitné kolesá zaručujú tichú jazdu a vysokú stabilitu. Detské odrážadlo je ergonomicky pohodlne a bezpečne riešené. 

Detské odrážadlo s usmiatou tvárou je zdobené veselými obrázkami motýlikov, celkový vzhľad vyvoláva dobrú náladu. Odrážadlo má zabudované dve skrýše na hračky, väčšia je pod sedadlom autíčka a pohodlne sa do nej vojde aj fľaška s čajíkom, menšia je pod tváričkou autíčka. Odrážadlo Maestro II Balade pochádza z dielne francúzskeho výrobcu Smoby.  Smoby je popredný francúzsky producent detských hračiek a pohybových pomôcok. Nové odrážadlo spája množstvo inovačných myšlienok, vďaka prídavným zariadeniam v ňom môžete dieťa jednoducho voziť. Odrážadlo je vyrobené z kvalitných materiálov a zdraviu neškodných materiálov. Za bezpečnosťou produktu stoja NF & GS certifikáty. Odrážadlo svojimi rozmermi 56*60*47 cm tvorí ideálnu hračku na jazdenie pre najmenšie deti.

Vlastnosti

 • originálny dizajn autíčka s usmievavou tvárou
 • vodiaca rúčka pre rodiča
 • úložný priestor pod sedadlom
 • vysoká opierka pre bezpečnosť počas sedenia na odrážadle, ale aj ako opora pri chodení
 • dieťa sa na ňom môže aj hojdať, voziť podobne ako v kočíku
 • trojbodový bezpečnostný pás, ochranná ohrádka
 • elektronický panel na batérie s rôznymi melódiami
 • ergonomicky tvarované sedadlo
 • bezpečnostné prvky proti prevráteniu
 • dieťa posilňuje svalstvo, učí sa chodiť a udržiavať rovnováhu
 • vhodné od 6 do 36 mesiacov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 6 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery56*60*47 cm
Rozmery balenia39*38*63 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť5,80 kg
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.