Odrážadlo Bubble Go II Smoby Confort oranžovo-šedé od 6 mes

Popis produktu

Smoby detské odrážadlo Bubble Go II Confort je oranžovo-biele-šedé detské odrážadlo, autíčko s klaksónom na volante. Klaksón funguje na batérie, a vydáva 3 rôzne melódie.  Autíčko rastie s dieťaťom od 6 mesiacov do 3 rokov. Odrážadlo má vodiacu kovovú dvojitú tyč s pohodlným držadlom. Odrážadlo stojí na kolieskach, a kým má dieťa len 6 mesiacov je to pre neho ideálne sedenie s vysokým vytvarovaným sedadlom a opierkou na hlavičku, sedí v ňom ako v kočíku. Opierka odrážadla je polohovateľná. Po oboch stranách autíčka a vpredu sú široké bezpečné plastové zábrany, aby dieťa nepadalo a pohodlne sa mohlo oprieť o ktorúkoľvek stranu. Otvárajú sa smerom nahor. K tomu ešte patria aj bezpečnostné pásy, ktoré ho jemne a bezpečne prichytia cez ramienka k sedadlu.

Ako dieťa postupne rastie detské odrážadlo sa mu prispôsobuje. 8 mesačné dieťa je ako v kočíku, ale viac si užíva takúto jazdu v peknom odrážadle s klaksónom. Nožičky má na širokých stúpačkách. 10 mesačné dieťa sa už učí chodiť, robí prvé krôčiky a odzadu sa drží opierky auta a využíva ho ako stabilnú oporu pri chodení a vodiaca tyč a stúpačky sú už odmontované. 12 mesačné dieťa už samostatne sadá na autíčko a odráža sa nožičkami a posúva sa dopredu, vozí sa a užíva si samostatnosť. Kvalitné gumové kolesá a spätné zrkadlo dodáva na komforte jazdy. Cele detské odrážadlo je ergonomicky pohodlne riešené. Vpredu je otvárateľné priesvitné okno, kam si schová macka či bábiku. Macko je súčasťou balenia. Rozmery detského odrážadla sú 62*45*87 cm.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca, ktorý už dlhé roky produkuje tie najkvalitnejšie plastové hračky s originálnym dizajnom. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, zároveň je veľmi jemný a hladký. Je to plast zamatový na dotyk. Hračky tohto výrobcu majú zaoblené hrany, aby sa deti pri hre nezranili a aby boli v bezpečí. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú detskú predstavivosť a fantáziu. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. Smoby je zárukou francúzskej kvality, originálnych designov a jedinečných produktov, ktoré vynikajú na európskom trhu.

 

 

 

 

 

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 6 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery108*66*86 cm
Rozmery balenia46*41*67 cm
Hmotnosť9,70 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.