Trenažér Vtwin Biker Smoby elektronický so zvukom a svetlom

Popis produktu

Smoby trenažér Vtwin Biker je skvelý elektronický simulátor jazdy autom a motorkou, ktorý je vhodný pre chlapcov od 3 rokov. Detský trenažér je fantastická hračka pre malých pretekárov na autách aj motorkách. Má veľmi kvalitnú a pevnú konštrukciu z odolného plastu, ktorý je zamatový na dotyk. Chlapci sa na trenažéri zabavia dlhý čas, pretože v sebe zahŕňa množstvo funkcií. Najlepšou vecou na trenažéri je to, že sa na ňom dá prepínať jazda na motorke a jazda autom. Na farebnou podsvietenom displeji teda chlapci vidia, či jazdia na motorke alebo aute. K mnohým funkciám a súčastiam trenažéra patrí elektronický volant, mechanické pedále, simulácie rýchlej jazdy, nárazov, porúch, cúvania a mnoho ďalších zvukových a svetelných efektov. Na farebnou displeji sa zobrazuje mapa pretekárskej trasy, ktorá sa dá posúvať. Na palubnej doske je tachometer, tlačidlá na zapnutie svetiel, trúba. Súčasťou balenia je aj držiak na navigačný systém, ktorý sa dá pripevniť na palubnú dosku

Jazda autom je splnený sen pre každého malého chlapca, ktorý chce rýchlo vyrásť, aby mohol šoférovať ako jeho ocko alebo závodníci na pretekoch. Chlapčenský trenažér je vynikajúcou replikou ozajstného pretekárskeho auta a motorky. Chlapci sa pri závodení na trenažéri cítia ako v kabíne závodného auta. Sedačka v trenažéri je veľmi pohodlná, je ergonomicky vytvarovaná, dá sa nastaviť do 3 polôh. Celý je ladený v žlto-čiernej farbe. Detský trenažér je veľmi zábavná hračka, ktorá deti zaujme na dlhé hodiny, ale zároveň podporuje aj optimálny rozvoj detí. Hraním sa s trenažérom sa rozvíja koncentrácia, reflexy, pohybové zručnosti a motorika. Keď si deti predstavujú, že jazdia na vzrušujúcich pretekoch v rôznych častiach sveta, rozvíja sa aj ich predstavivosť. Trenažér funguje na 5 AA/LR6 batérií, ktoré nie sú súčasťou balenia.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca kvalitných plastových hračiek pre deti. Plast je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Hračky Smoby majú výrazné žiarivé farby a oblé hrany, koré chránia deti pred zranením počas hry. Farby na plastových hračkách Smoby rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé dieťatko, preto je to najlepší darček pre malých jazdcov a závodníkov. Proces výroby hračiek je prísne kontrolovaný, spĺňajú aj najvyššie bezpečnostné kritériá. Smoby je zárukou francúzskej kvality, originálnych dizajnov a jedinečných produktov. Trenažér pre chlapcov má rozmery 85*36*50 cm a váhu takmer 4 kg.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery85*36*50 cm
Rozmery balenia50*20*50 cm
Celková dĺžka85 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,65 kg
Farbažltá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné