Elektronické riadidlá City Biker Smoby so zvukom, svetlom a nadstavcom

Popis produktu

SMOBY elektronické riadidlá City Biker sú skvelý simulátor jazdy autom alebo motorkou, ktorý je vhodný pre chlapcov od 3 rokov. V balení nájdete aj praktický držiak na telefón, ktorý sa dá využiť ako navigačný systém. Detské riadidlá sú úžasnou imitáciou pretekov, pri ktorej sa dlho zabaví každý malý závodník. Má veľmi kvalitnú a pevnú konštrukciu z odolného plastu, ktorý je zamatový na dotyk. Majú niekoľko funkcií, ku ktorým patrí farebný displej s pohyblivou mapou, simulácie rýchlej jazdy, nárazov, porúch, cúvania a mnoho ďalších zvukových a svetelných efektov. Spolu vydávajú elektronické riadidlá pre deti viac ako 10 rôznych zvukových efektov. Na displeji je mapa, ktorá sa dá posúvať. Na palubnej doske je aj tachometer, tlačidlá na zapnutie svetiel, trúba, prepnutie cúvania alebo jazdy dopredu.

Jazda na motorke je splnený sen pre každého malého chlapca, ktorý chce rýchlo vyrásť, aby mohol šoférovať ako jeho ocko alebo závodníci na pretekoch. Celé elektronické riadidlá sú ladené v čierno-žltej závodníckej farbe. Majú malé rozmery a sú ľahké, preto sa dajú veľmi jednoducho prenášať aj uskladňovať. Detské elektronické riadidlá sú veľmi zábavnou hračkou, ktorá deti zaujme na dlhé hodiny, ale zároveň podporuje aj optimálny rozvoj detí. Hraním sa s elektronickými riadidlami sa rozvíja koncentrácia, reflexy, pohybové zručnosti a motorika. Keď si deti predstavujú, že jazdia na vzrušujúcich pretekoch v rôznych častiach sveta, rozvíja sa aj ich predstavivosť. Riadidlá fungujú na 5 AA/LR6 batérií.

SMOBY je renomovaný francúzsky výrobca kvalitných plastových hračiek pre deti. Plast je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Hračky majú oblé hrany, aby boli deti počas veselých hier chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách SMOBY rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko, preto je to najlepší darček pre malých jazdcov. Proces výroby hračiek je prísne kontrolovaný, spĺňajú aj najvyššie bezpečnostné kritériá. SMOBY je zárukou francúzskej kvality, originálnych dizajnov a jedinečných produktov. 

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery24*28*9 cm
Rozmery balenia36*14*30 cm
Hmotnosť1,03 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné