Elektronický volant Cars Ice City Driver Smoby so zvukom a svetlom

Popis produktu

SMOBY elektronický volant Cars Ice City Driver je skvelý simulátor jazdy autom, ktorý je vhodný pre chlapcov od 3 rokov. Detský volant je skvelou imitáciou pretekov, pri ktorej sa dlho zabaví každý malý závodník. Má veľmi kvalitnú a pevnú konštrukciu z odolného plastu, ktorý je zamatový na dotyk. Má niekoľko funkcií, ku ktorým patrí farebný displej s pohyblivou mapou, simulácie rýchlej jazdy, nárazov, porúch, cúvania a mnoho ďalších zvukových a svetelných efektov. Spolu vydáva elektronický volant pre deti viac ako 15 rôznych zvukových efektov. Na displeji je mapa, ktorá sa dá posúvať. Na palubnej doske je aj tachometer, tlačidlá na zapnutie svetiel, trúba, prepnutie cúvania alebo jazdy dopredu. Vaši malí jazdci sa môžu stať rovnako skvelým pretekárom ako auto McQueen z populárnej rozprávky Autá, ktorej motív má aj tento volant SMOBY.

Jazda autom je splnený sen pre každého malého chlapca, ktorý chce rýchlo vyrásť, aby mohol šoférovať ako jeho ocko alebo závodníci na pretekoch. Celý elektronický volant je ladený v červeno-čiernej farbe, je ľahký a má praktické rozmery, takže sa dá ľahko uskladniť. Detský volant je veľmi zábavná hračka, ktorá deti zaujme na dlhé hodiny, ale zároveň podporuje aj optimálny rozvoj detí. Hraním sa s elektronickým volantom sa rozvíja koncentrácia, reflexy, pohybové zručnosti a motorika. Keď si deti predstavujú, že jazdia na vzrušujúcich pretekoch v rôznych častiach sveta, rozvíja sa aj ich predstavivosť. Volant funguje na 3 AA/LR6 batérie, ktoré sú súčasťou balenia.

SMOBY je renomovaný francúzsky výrobca kvalitných plastových hračiek pre deti. Plast je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Hračky majú oblé hrany, aby boli deti počas veselých hier chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách SMOBY rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko, preto je to najlepší darček pre malých jazdcov. Proces výroby hračiek je prísne kontrolovaný, spĺňajú aj najvyššie bezpečnostné kritériá. SMOBY je zárukou francúzskej kvality, originálnych dizajnov a jedinečných produktov. 

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery24*28*9 cm
Rozmery balenia26*13*30 cm
Hmotnosť1,02 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné