Pracovná dielňa s autom McQueen Cars Ice Smoby

Popis produktu

SMOBY pracovná dielňa Cars Ice je pekná dielnička s fantastickou výbavou, ktorej neodolá žiadny malý chlapec. Detská dielňa je vhodná pre chlapcov od 3 rokov, prichádza v balení s viac ako 60 doplnkami. Medzi doplnkami nájdete pracovné náradie: mechanickú vŕtačku, skrutkovač, skrutky, pílu, kladivo a mnoho ďalších. Súčasťou hračky je aj rozoberateľné autíčko McQueen. Táto pekná hračka pre chlapcov má jednu poličku pod pracovným stolom a 4 boxy na drobné náradie a skrutky v hornej časti. Chlapci si môžu teda svoje pracovné pomôcky výborne zorganizovať. Celá pracovná dielňa so stolíkom je ladená v červeno-čiernej farbe s obrázkami z rozprávky Autá. Pracovný stôl pre chlapcov stabilné 4 nohy z kvalitného plastu s hladkým povrchom. Originálny dizajn pracovnej dielničky a skvelé vybavenie zaručia, že to bude obľúbená hračka každého malého opravára.

Je veľmi dôležité viesť malé deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Hravým spôsobom sa tak približujú k svetu dospelých, skúšajú a objavujú, čo v sebe zahŕňa život takého opravára. Prostredníctvom detskej dielne sa rozvíja jemná motorika a pohybové zručnosti. Používaním nástrojov, skladaním autíčka sa podporuje aj rozvoj logického myslenia a koncentrácie. Keď sa deti hrajú na opravy v dome alebo vonku, rozvíjajú tým aj svoju fantáziu a kreativitu. Objavujú, skúmajú, opravujú, rozoberajú, skladajú. Všetky tieto možnosti na hru, zábavu a hravé učenie poskytuje táto úžasná opravárska sada pre chlapcov SMOBY s rozprávkovým motívom.

SMOBY je renomovaný francúzsky výrobca plastových hračiek pre deti. Plast na hračkách SMOBY je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách SMOBY podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Upútajú každé dieťa a je to skvelý darček pre malých opravárov. Proces výroby hračiek SMOBY je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. SMOBY je zárukou francúzskej kvality, originálnych dizajnov a jedinečných produktov, ktoré vynikajú na európskom trhu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery60*34*103 cm
Celková výška103 cm
Rozmery balenia59*14*87 cm
Hmotnosť4,81 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.