Pracovná dielňa Black+Decker Premier Etabli Snoby a 20 doplnkov

Popis produktu

SMOBY pracovná dielňa Black+Decker Premier Etabli je pracovná súprava pre chlapcov od 3 rokov. Zahŕňa v sebe veľa zábavných a maximálne zaujímavých doplnkov, vďaka čomu je zárukou hodín plných zábavy a majstrovania pre malých opravárov a výmyselníkov. Medzi 20 doplnkami nájdete pracovné nástroje, bez ktorých sa nezaobíde žiaden opravár, napríklad kladivo, kľúč, skrutkovače, skrutky, matice, zverák, pílka, kladivko a dieliky na postavenie motorky. Žiaden ozajstný opravár nesmie fungovať bez vŕtačky, ktorú tiež nájdete v balení spolu s ostatnými doplnkami. Na dielni pre chlapcov sú aj nevyhnutné poličky a boxy na drobné skrutky a iné drobnosti. Pracovný stôl pre chlapcov je vyrobený z jemného, ale pevného a kvalitného plastu. Je to nadčasová hračka s jedinečným dizajnom, pri ktorej sa chlapci veľa naučia o používaní pracovných nástrojov a o tom, čo všetko je potrebné pri opravách v dome alebo vonku.

Je veľmi dôležité viesť malé deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Hravým spôsobom sa tak približujú k svetu dospelých, skúšajú a objavujú, čo v sebe zahŕňa život takého opravára. Prostredníctvom detskej dielne sa rozvíja jemná motorika a pohybové zručnosti. Používaním nástrojov, skladaním motorky sa podporuje aj rozvoj logického myslenia a koncentrácie. Keď sa deti hrajú na opravy v dome alebo vonku, rozvíjajú tým aj svoju fantáziu a kreativitu. Objavujú, skúmajú, opravujú, rozoberajú, skladajú. Všetky tieto možnosti na hru, zábavu a hravé učenie poskytuje táto pekná opravárska súprava pre chlapcov SMOBY s originálnym dizajnom. Výška detskej pracovnej dielne je 78 cm.

SMOBY je renomovaný francúzsky výrobca veľmi kvalitných plastových hračiek pre deti s realistickým dizajnom. Plast na hračkách SMOBY je pevný a odolný, zároveň je veľmi jemný a hladký, je to plast zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách SMOBY podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Upútajú každé dieťa a je to skvelý darček pre malých opravárov. Proces výroby hračiek SMOBY je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. SMOBY je zárukou francúzskej kvality, originálnych dizajnov a jedinečných produktov, ktoré vynikajú na európskom trhu.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery33*43*78 cm
Celková výška78 cm
Rozmery balenia46*13*59 cm
Hmotnosť2,38 kg
Farbaoranžová
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné