Rozoberateľné autíčko McQueen Cars Ice Smoby

Popis produktu

SMOBY autíčko McQueen Cars Ice je pekná hačka pre chlapcov od 3 rokov. Auto McQueen z populárnej rozprávky Autá pozná určite každý malý chlapec, takže tejto hračke neodolá žiadny malý opravár a milovník autíčok. Auto na hranie s rozprávkovým motívom sa dá rozoberať a zas skladať, rozoberá sa na kolesá, skrutky a kapotu. Súčasťou balenia je skrutkovač, bez ktorého sa nezaobíde veľký ani malý opravár. Auto McQueen má dizajn presne ako v rozprávke, pôsobí na deti veľmi pozitívnym dojmom. Je vyzdobené nálepkami a celé je ladené v žiarivej červenej farbe, ktorá je ako stvorená pre pretekárov.

Hra s autíčkami je veľmi obľúbená medzi najmenšími chlapcami už desiatky rokov. Poznajú ju naši ockovia, dedkovia aj pradedovia. Malí chlapci sa radi hrajú na preteky, naháňačky alebo záchranné akcie so svojimi dopravnými prostriedkami. Cítia sa pri tom ako veľkí dospelí, ktorí šoférujú svoje autá do práce. Takáto hra však nie je len zábavná, ale je aj užitočná pre rozvoj dieťaťa. Je veľmi dôležité viesť najmenšie deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Deti naberajú istý pocit zodpovednosti za vlastné konanie, rozvíja sa aj ich tvorivosť, kreativita a fantázia. Manipuláciou s autíčkami rozvíja jemná motorika a pohybové zručnosti detí, tiež logické myslenie.

SMOBY je renomovaný francúzsky výrobca kvalitných plastových hračiek pre deti. Plast na hračkách SMOBY je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách SMOBY podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Upútajú každé najmenšie dieťatko, je to skvelý darček pre malých chlapcov. Proces výroby hračiek SMOBY je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. SMOBY je zárukou francúzskej kvality, originálnych dizajnov a jedinečných produktov, ktoré vynikajú na európskom trhu.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery balenia24*7*30 cm
Hmotnosť0,30 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné