Traktor GM Ford Smoby na šliapanie s prívesom

Popis produktu

SMOBY detský traktor GM Ford na šliapanie s pedálmi je traktorom pre deti s vlečkou. Veľkosťou je väčších rozmerov ako ktorýkoľvek iný traktor. Je vhodný pre deti od 3 do 8 rokov. Deti traktor môžu používať aj dlhšie, pretože má dostatočne veľké rozmery. Traktor pre deti GM Ford je prevedený vo farebnej kombinácii modrej a čiernej farby s čiernymi pevnými kolesami. Svojím vzhľadom pripomína realistický traktor. Detský traktor GM Ford má nastaviteľné sedadlo a otáčajúci volant s trúbou. Výška sedadla je 37 cm od zeme. Detský traktor ma šliapanie má praktický príves, vďaka ktorému si dieťa môže nosiť piesok, kamene a iné predmety. Všetky prvky zaručujú vášmu dieťaťu dlhé hodiny strávené hrou vonku na čerstvom vzduchu.

pevnú konštrukciu vyrobenú z odolných plastových materiálov. So svojou dĺžkou úžasných 136 cm je to veľká hračka pre každého chlapca, s ktorou zažije množstvo zábavy. Jeho šírka je 45 cm a výška 56 cm. Ľahko sa na ňom pedáluje, a jeho pohon je na reťaz, tak ako bicykel. Výhodou traktora pre deti je to, že podporuje fyzický rozvoj dieťaťa, posilňuje jeho nohy a celé telo. Rozvíja celkovú fyzickú zručnosť dieťaťa, a v neposlednom rade strávi dlhé hodiny hrou vonku. Detský traktor s prívesom je hračka snov pre každého chlapca. Príves traktora pre deti sa dá jednoducho odpojiť.

Traktor ponúka veľa možností na hru, či už pomáhaním pri prácach v záhrade, alebo sa dieťa hrá na malého farmára. Je to kvalitný francúzsky výrobok, plastový materiál má pevné a odolné vlastnosti. Traktor pre deti stojí na 4 pevných kolesách. Predné a zadné majú rozdielny priemer. Detský traktor vyzerá ako realistická replika ozajstného traktora. SMOBY, výrobca detských hračiek, je značka, ktorá je zárukou kvality počas dlhých rokov. Detský traktor GM Ford je hračka s certifikátom kvality a odolnosti. Deti milujú realistické hračky, s ktorými zažijú množstvo zábavy od ich 3 rokov, a počas celého detstva. Vďaka svojej robustnosti je to bezpečná hračka, dieťa nesedí vo veľkej výške nad zemou.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery136*45*56 cm
Celková výška56 cm
Výška sedacej plochy37 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.