Motorka Roadster Fille Smoby ružová na batériu od 24 mes

Popis produktu

SMOBY motorka pre deti Roadster Fille športový dizajn a krásne prevedenie v kombinácii ružovej, striebornej a čiernej farby doplnená čiernou. Detská motorka funguje na batérie a dokáže vyvinúť rýchlosť až 5 km/h. Je to bezpečná a primeraná rýchlosť a preto je vhodná pre deti už od 2 rokov. Jej dĺžka je 83 cm, je široká 45 cm a vysoká 55 cm. Ovláda sa ručne na riadidlách, štartuje ihneď po stlačení tlačidla na pravej strane motorky. Batéria má 6V a dobíja sa pomocou adaptéra priloženého v balení.

V plnej prevádzke je životnosť baterky 2 hodiny. Náhon majú dve zadné kolesá. K tejto motorke je možné na predĺženie jazdy dokúpiť aj náhradná batéria. Táto úžasná detská motorka na batérie je ako stvorená pre malého pretekára. Maximálne zaťaženie motorky pre deti je 30 až 50 kg. Motorka Roadster Fille má v prednej časti imitáciu svetla. Riadidlá motorky pre deti sú vyrobené z pevného kovu. Sedadlo je veľmi pohodlné a ergonomicky prispôsobené dieťaťu od 2 rokov.

Vďaka nemu nie je dieťa ani po dlhšom čase jazdy unavené. Plastový materiál, z ktorého je detská motorka vyrobená je pevný a odolný, vďaka čomu vydrží deťom dlhé roky ako nový. Motorka Roadster Fille má pevné gumové kolesá. Jazda na svojej vlastnej motorke je nezabudnuteľná a deti ju milujú. Táto motorka pre deti na batérie je kvalitný francúzsky výrobok od spoločnosti SMOBY. Je držiteľom certifikátu kvality a bezpečnosti. Je to kásna motorka ozdobená kvetinkami, vhodná pre každé dievčatko.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery83*45*55 cm
Nosnosť30-50 kg
Note6V, 5 km/ 1 hod
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.