Traktor STRONGER TGM MAXI na šlapanie s pedálmi a s prívesom. Toto je väčší traktor ako ktorýkoľvek iný traktor v našej ponuke (presne takýto veľký je ešte v zelenej farbe kód 33406). Je pre deti od 3 rokov, ale môžu ho ešte dlhšie používať, ako bežné traktory, lebo rozmerovo je väčší. Dĺžku má 166 cm výšku 73 cm a šírku 55 cm. Ľahko sa na ňom pedáluje. Podporuje fyzicky rozvoj dieťaťa, posiluje nohy a celé telo, rozvíja zručnosť dieťaťa. Príves sa dá odpájať.

| Vek | Od 3 rokov |
| Pôvod | Francúzsko |
| Rozmery | 166*73*55 cm |
| Celková výška | 73 cm |
| Výška sedacej plochy | 37 cm |
| Mechanické | Áno |
| Balenie | Áno |
| Set produktov | Nie |
Načítavam sety...
Načítavam hodnotenia...