Traktor Dumper Smoby žltý s prilbou a vyklápacou plošinou

Popis produktu

SMOBY detský traktor Dumper na šliapanie s pedálmi je traktorom pre deti s vyklápacou plošinou. Veľkosťou je väčších rozmerov ako ktorýkoľvek iný traktor. Je vhodný pre deti od 3 do 8 rokov. Traktor pre deti Dumper je prevedený vo farebnej kombinácii žltej a čiernej farby s čiernymi pevnými kolesami. Svojím vzhľadom pripomína realistický traktor.  Detský traktor Dumper má pevné sedadlo a otáčajúci volant. Výška sedadla je 37 cm od zeme. Detský traktor na šliapanie má praktický vyklápaciu plošinu, vďaka ktorej si dieťa môže nosiť piesok, kamene a iné predmety. Všetky prvky zaručujú vášmu dieťaťu dlhé hodiny strávené hrou vonku na čerstvom vzduchu.

pevnú konštrukciu vyrobenú z odolných plastových materiálov. So svojou dĺžkou 90 cm je to skvelá hračka pre každého chlapca, s ktorou zažije množstvo zábavy. Šírka traktora je 45 cm a je vysoký od zeme 56 cm. Ľahko sa na ňom pedáluje, a jeho pohon je na reťaz, tak ako bicykel. Výhodou traktora pre deti je to, že podporuje fyzický rozvoj dieťaťa, posilňuje jeho nohy a celé telo. Rozvíja celkovú fyzickú zručnosť dieťaťa, a v neposlednom rade strávi dlhé hodiny hrou vonku. Detský šliapací traktor s vyklápacou plošinou je hračka snov pre každého chlapca. Ako doplnok k nemu je dodávaná aj ochranná prilba žltej farby, s ktorou sa dieťa cíti ako ozajstný farmár.

Traktor ponúka veľa možností na hru, či už pomáhaním pri prácach v záhrade, alebo sa dieťa hrá na malého farmára, či stavbára. Je to kvalitný francúzsky výrobok, plast má odolné a pevné vlastnosti. Traktor pre deti stojí na 4 pevných kolesách. Predné a zadné majú rozdielny priemer. Detský traktor vyzerá ako realistická replika ozajstného traktora. SMOBY, výrobca detských hračiek, je značka, ktorá je zárukou kvality počas dlhých rokov. Detský traktor Dumper je hračka s certifikátom kvality a odolnosti. Deti milujú realistické hračky, s ktorými zažijú množstvo zábavy od ich 3 rokov, a počas celého detstva. Vďaka svojej robustnosti je to bezpečná hračka, dieťa nesedí vo veľkej výške nad zemou.

 

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery95 cm dlhy
Výška sedacej plochy37 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.