Elektronická štvorkolka JCB Smoby žltá od 24 mes

Popis produktu

Smoby detská elektronická štvorkolka JCB funguje na batérie. Vzhľadom pripomína realistickú štvorkolku s nápismi a nálepkami, pripomínajúcimi stavebnú techniku. Je vhodná pre deti od 2 rokov. Dieťa ovláda smer jazdy pomocou riadidiel. Naštartuje ju tlačidlom, ktoré sa nachádza na pravej strane. Štvorkolka má robustný a príťažlivý vzhľad, a každé dieťa miluje jazdu na nej. Rozmery detskej štvorkolky Smoby  76,1 dĺžka, 47,5 šírka a 45,8 cm výška. Po naštartovaní detskej štvorkolky sa pomaly začína posúvať a dokáže vyvinúť rýchlosť 5 km/h. Je to primeraná rýchlosť, ktorú dokážu zvládnuť už deti od 2 rokov. Batéria má 6V a pri plynulom chode vydrží 2 hodiny.

V prípade potreby sa dajú dokúpiť ďalšie náhradné batérie a tak sa jazda môže jednoducho predĺžiť. Maximálna záťaž štvorkolky je 30-50 kg.Je to krásna štvorkolka pre každé dieťa, ktoré sa rado vozí. Náhon je na zadných kolesách. Kolesá sú kvalitné a gumené, čo zaručuje úžasný pocit z jazdy. Štvorkolka pre deti JCB je stabilná a bezpečná vďaka pevnej kovovej konštrukcii a kvalitným kolesám, ktoré dobre sedia na ceste. Má ergonomické, pohodlné sedadlo a riadidlá, ktoré zaručujú príjemnú jazdu, pri ktorej nebude dieťa ani po dlhšej jazde unavené. Výška sedacej plochy je 35 cm od zeme. Bezpečnosť štvorkolky je zaručená aj vďaka pevným a odolným plastovým materiálom, z ktorých je vyrobená. Štvorkolka má nosnosť 30 kg.

Farebné prevedenie v krásnej oranžovo-žltej a čiernej farbe pôsobí dynamicky a športové nápisy dodávajú štvorkolke jedinečný dizajn, ktorý pripomína stavebnú techniku. Smoby je francúzsky výrobca detských hračiek a doplnkov, najvyššej kvality. Produkty Smoby sú držiteľmi certifikátu kvality a to je zárukou dlhoročnej spoľahlivosti a jedinečného prevedenia. S touto štvorkolkou zažije vaše dieťa množstvo krásnych chvíľ strávených jazdou a hrou so svojimi kamarátmi. Je to úžasná hračka pre každé dieťa, ktoré sa rado vozí. Batéria sa nabíja prostredníctvom adaptéra priloženého v balení.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery76,1*47,5*45,8 cm
Výška sedacej plochy35 cm
Nosnosť30-50 kg
Note6V, 5 km / 1 hod
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.