JCB Max s prívesom Smoby bagrom a nakladačom žltý

Popis produktu

SMOBY detský traktor JCM Maxi na šliapanie s pedálmi je traktorom pre deti a bagrom, nakladačom a prívesom väčších rozmerov ako ktorýkoľvek iný traktor. Je vhodný pre deti od 3 do 8 rokov. Deti traktor môžu používať aj dlhšie, pretože má dostatočne veľké rozmery. Traktor pre deti JCB Maxi je prevedený vo farebnej kombinácii v žltej a čiernej farby s čiernymi pevnými kolesami. Svojím vzhľadom pripomína realistický traktor.  Detský traktor JCB Maxi má nastaviteľné sedadlo a otáčajúci volant s trúbou. Všetky prvky traktora sú pohyblivé a dajú sa ovládať pomocou páky. Detský traktor ma šliapanie má praktický príves, vďaka ktorému si dieťa môže nosiť piesok, kamene a iné predmety. Predný bager a nakladač sa dajú ovládať pomocou páky. Všetky prvky zaručujú vášmu dieťaťu dlhé hodiny strávené hrou vonku na čerstvom vzduchu.

pevnú konštrukciu vyrobenú z odolných plastových materiálov. So svojou dĺžkou až úžasných 185 cm je to veľká hračka pre každého chlapca, s ktorou zažije množstvo zábavy. Ľahko sa na ňom pedáluje, a jeho pohon je na reťaz, tak ako bicykel. Výhodou traktora pre deti je to, že podporuje fyzický rozvoj dieťaťa, posilňuje jeho nohy a celé telo. Rozvíja celkovú fyzickú zručnosť dieťaťa, a v neposlednom rade strávi dlhé hodiny hrou vonku. Detský traktor s prívesom je hračka snov pre každého chlapca. Príves traktora pre deti sa dá jednoducho odpojiť. Traktor ponúka veľa možností na hru, či už pomáhaním pri prácach v záhrade, alebo sa dieťa hrá na malého farmára.

Je to kvalitný francúzsky výrobok, plasty majú pevné a odolné vlastnosti. Traktor pre deti stojí na 4 pevných kolesách. Predné a zadné majú rozdielny priemer. Detský traktor vyzerá ako realistická replika ozajstného traktora. SMOBY, výrobca detských hračiek, je značka, ktorá je zárukou kvality počas dlhých rokov. Detský traktor JCB Maxi je hračka s certifikátom kvality a odolnosti. Výška sedacej plochy traktora je 37 cm. Deti milujú realistické hračky, s ktorými zažijú množstvo zábavy od ich 3 rokov, a počas celého detstva. Vďaka svojej robustnosti je to bezpečná hračka, dieťa nesedí vo veľkej výške nad zemou.

Doprava 79

Technické parametre

PôvodFrancúzsko
Rozmery185*68*45 cm
Hmotnosť8,50 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.