Štvorkolka na šliapanie Spiderman III Smoby modro-červená

Popis produktu

Smoby detská štvorkolka na šliapanie s pedálmi je prevedená v obľúbenom detskom motíve komiksovej postavičky Spiderman, oblepená peknými nálepkami. Je vhodná pre deti od 3 rokov. Štvorkolka pre deti je na reťazový pohon, podobne ako bicykel a dieťa ovláda smer jazdy pomocou riadidiel. Štvorkolka má robustný a príťažlivý vzhľad, a každé dieťa miluje jazdu na nej. Jazdou na pedálovej štvorkolke dieťa naberá koordináciu a pohybovú zručnosť. Posilňuje si svaly a pohybom na čerstvom vzduchu si upevňuje zdravie.

Ergonomické a pohodlné sedadlo a riadidlá zaručujú príjemnú jazdu, pri ktorej nebude dieťa ani po dlhšej jazde unavené. Rozmery štvrokolky pre deti na reťazový pohon sú 96*50*63 cm. Výška sedacej plochy je 38 cm od zeme. Bezpečnosť štvorkolky je zaručená vďaka pevným a odolným plastovým materiálom, z ktorých je vyrobená. Farebné prevedenie v modrej, červenej a čiernej farbe pôsobí dynamicky a motív Spidermana je veľmi obľúbený u malých chlapcov. Riadidlá štvorkolky, ako aj jej kostra, majú pevnú kovovú konštrukciu.

V zadnej časti štvorkolky za sedadlom sú plastové krídla. Štvorkolka stojí na 4 pevných kolesách a jej celkový dizajn má aerodynamické vlastnosti. Smoby je francúzsky výrobca detských hračiek a doplnkov, najvyššej kvality. Produkty Smoby  sú držiteľmi certifikátu kvality a to je zárukou dlhoročnej spoľahlivosti a jedinečného prevedenia. S touto štvorkolkou zažije vaše dieťa množstvo krásnych chvíľ strávených jazdou a hrou so svojimi kamarátmi. Má nosnosť 30 kg.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery96*50*63 cm
Výška sedacej plochy38 cm
Nosnosť30 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.