Štvorkolka autíčko Go Kart Spiderman III Smoby modrá

Popis produktu

SMOBY detská šliapacia štvorkolka autíčko s pedálami Go Kart je prevedená v štýle komiksovej postavičky Spiderman III, ktorá je veľmi obľúbenou u všetkých detí. Štvorkolka pre deti Go Kart Spiderman má pevnú kovovú konštrukciu. Šliapacia štvorkolka pre deti ručnú aj nožnú brzdu, aby bol zabezpečený bezpečný dojazd do cieľa. Predné kolesá detského autíčka sa ľahko ovládajú volantom, ktorý má rádius 30 stupňov do pravej a ľavej strany. Všetky 4 kolesá majú protišmykovú úpravu a sú vyrobené z pevných a odolných materiálov.

Má ľahko ovládateľný reťazový pohon, ako bicykel. Sedadlo motokáry Go Kart je ergonomicky prispôsobené, čo zaručuje dlhú jazdu bez toho aby bolo dieťa unavené. Farebné prevedenie Go Kart Spiderman III je v krásnej kombinácii sýtej červenej farby s tmavomodrou s obrázkom postavičky Spiderman. Pekná modrá farba s nálepkami dodáva autíčku akčnosť a dynamiku. Čierne doplnky spolu s červenými kolesami oživia celkový dojem autíčka. Štvorkolka je vhodná pre deti od 3 rokov. Dieťa šliape pedálami a krúti volantom. Prostredníctvom jazdy na štvorkolke pre deti Go Kart si dieťa pestuje vzťah k športu od útleho detstva.

Sedadlo i volant sa dá posúvať dopredu a dozadu podľa dĺžky nôh dieťaťa. Jazda je skvelá aktivita pre každé dieťa, prostredníctvom ktorej si rozvíjajú svaly na nohách a pohybom na čerstvom vzduchu si udržiavajú zdravie. Rozmery detskej štvorkolky Go Kart SMOBY sú 100 cm dĺžka, 55 cm šírka a 51 cm výška. Go Kart je vyrobená z pevných a odolných plastových materiálov v kombinácii s pevnou kovovou konštrukciou. Francúzsky výrobca SMOBY je zárukou vysokej kvality a jedinečného dizajnu. Hračka deťom vydrží dlhé roky, a jazda na štvorkolke pre deti sa stane skvelým spôsobom trávenia voľného času.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery100*55*51 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.