Penová futbalová lopta Smoby 20 cm priemer červená, modrá alebo žltá

Popis produktu

Penová futbalová lopta, vyrobená vo Francúzsku výrobcom SMOBY, patrí medzi bezpečné hračky pre deti. Možné kombinácie farieb sú žlto-čierna, červeno-čierna alebo modro-čierna, podľa Vášho výberu. S priemerom 20 cm patrí k štandardne veľkým detským loptám a je tak vhodná na futbal či iné loptové hry.

Tým, že je táto detská penová lopta vyrobená z kvalitnej mäkkej peny, sa výrazne znižuje riziko úrazu detí pri hre. Mäkká lopta pre deti je odolná, netreba sa báť, že sa prepichne, netreba ju dofukovať, netreba sa obávať, že niekoho vážne zraní, skrátka ideálna lopta pre hru v interiéri aj v exteriéri. Lopty z peny sú čoraz obľúbenejšou detskou hračkou aj pri vode a patria medzi obľúbené hračky k moru.

Hra s loptou deťom aktívne zaháňa nudu, zlepšuje motoriku a pestuje tímovú spoluprácu. Francúzska spoločnosť SMOBY má dlhoročnú tradíciu vo výrobe detských hračiek a dbá o vysokú kvalitu svojich produktov. Patrí medzi najuznávanejších svetových výrobcov hračiek nielen pre produkty v kategórii detské penové lopty.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery20 cm priemer
Rozmery balenia30*20*36 cm
Hmotnosť0,18 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.