Športový areál Smoby basketbal, futbal, tenis, volejbal

Popis produktu

Multifunkčný detský športový areál 4 v jednom so všetkým príslušenstvom. Športový areál SMOBY sa dá jednoduchým spôsobom prerobiť buď na basketbalový kôš s výškou 2 m, tenisovú sieť, futbalovú bránku alebo na volejbalovú sieť. Kvalitná konštrukcia a stabilita detského areálu je samozrejmosťou. Do podložiek sa naberie voda alebo piesok a môžu sa ľubovoľne presúvať, netreba ich nikam dávať napevno. Súprava ďalej obsahuje dve tenisové rakety, tenisovú loptičku a kvalitnú loptu, takže ide vskutku o kompletne vybavené detské športovisko a nič ďalšie už k hre netreba.

Toto detské športovisko je určené pre tie deti, ktoré radi športujú a trávia svoj voľný čas aktívnou zábavou. Okrem tenisu, futbalu a volejbalu sa dá využiť pri mnohých iných hrách - plážový tenis, bedminton, vybíjaná a podobne. Súprava je určená najmä pre hru v exteriéri, na záhrade, v parku či na pláži.

Francúzska spoločnosť SMOBY má dlhoročnú tradíciu vo výrobe detských hračiek a dbá o vysokú kvalitu svojich produktov. Patrí medzi najuznávanejších svetových výrobcov hračiek nielen pre produkty v kategórii detské multifunkčné športoviská.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery200 cm
Celková výška200 cm
Rozmery balenia81*39*18 cm
Hmotnosť7,85 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.