Hnedý poschodový domček Duplex Smoby s UV filtrom od 3 rokov

Popis produktu

Smoby Maison Duplex domček pre deti je unikátny a výnimočný dvojposchodový domček. Je veľmi obľúbeným produktom od francúzskeho výrobcu hračiek Smoby. Domček pre deti má v strede bezpečný rebrík, po ktorom deti môžu vyliezť na druhé poschodie do podkrovia. Z boku domčeka je kuchynský kútik spolu s náradím a s kvetináčom. Do kvetináča si deti môžu zasadiť kvetinky a sledovať ako rastú. Domček pre deti má roletu na okne, ktorá sa dá vytiahnuť a stiahnuť pred slnkom. Všetky okenice sú otvárateľné a zatvárateľné, takisto aj okná. Domček je aj krásnou dekoráciou na vašu záhradu či na dvor. Deti strávia hrou v detskom domčeku dlhé hodiny počas celého detstva. Steny detského domčeka sú zamatové a príjemné na dotyk. Smoby je dlhoročným výrobcom detských hračiek, ktorý zároveň ponúka vysokú kvalitu európskeho štandardu. 

Dvere záhradného domčeka sú plné a majú poštovú schránku, ako aj elektrický zvonček, ktorý funguje na batériu a hrá peknú melódiu. Vo vnútri domčeka je jedálenský stôl a pred domčekom plot okolo záhradky. Domček pre deti má anti UV filter, vďaka ktorému farby slnkom nevyblednú a zostanú žiarivé dlhý čas. Rozmery detského domčeka sú 196*95*204 cm. Je prevedený v krásnych hnedasto-zelených farbách, s červenými doplnkami, ktoré mu dodávajú sviežosť a útulnosť a pripomínajú reálny domček. Steny domčeka sú dvojité, je to veľmi stabilná a pevná stavba, ktorá zaručuje bezpečnú hru pre vaše deti. Deti ho majú veľmi v obľube. Výška dverí je 97 cm a šírka dverí je 41 cm. Smoby Maison Duplex je vhodný pre deti od 2 až do 6 rokov. Pohodlne sa v ňom zahrá i viacero detí. Domček pre deti má jednoduchú montáž a demontáž. Vďaka množstvo doplnkov je domček komplexnou hračkou, kde má dieťa k dispozícii veľa možností na hru. ​

Poschodie detského domčeka Duplex je vhodné pre maximálne 3 detičky a má celkovú nosnosť 150 kg. Povrch detského domčeka obsahuje jedinečný anti UV filter, ktorý chráni farby domčeka pred vyblednutím a tak zostanú krásne žiarivé počas dlhých rokov. Jedinečnosť anti UV filtra je v tom, že domček vyzerá aj po rokoch stále ako práve vybalený z krabice. Detský domček Smoby sa montuje a demontuje veľmi jednoduchým spôsobom. Po rozložení domček pre deti nezaberá veľa miesta, a tak sa nemusíte obávať, že vám bude doma zavadzať. Stabilita domčeka je zaručená vďaka kvalitným plastovým materiálom, ktoré sú pevné a majú odolné vlastnosti. Plastový povrch je na dotyk zamatový a jemný k detským rúčkam. Jeho hrany sú oblé, a preto si deti nemôžu pri hre ublížiť. Smoby je francúzskym výrobcom detských hračiek, ktorý zaručuje kvalitu a odolnosť domčeka vyrobeného podľa európskeho štandardu. Francúzska značka Smoby je zárukou kvality, overená počas dlhých rokov svojej existencie.

Hra v detskom domčeku je atraktívna pre všetky deti v rôznom veku. Vedia sa v ňom hrať dlhé hodiny spolu so svojimi kamarátmi či súrodencami. Domčeky pre deti Smoby patria k najkvalitnejším na trhu, vďaka svojej vysokej odolnosti a kvalite. Pôžitok z hry v domčeku je jedinečný vďaka dôslednému ergonomickému riešeniu a deti majú vo vnútri veľa miesta na hranie. Hra v detskom domčeku u detí rozvíja komunikačné schopnosti a pomocou hier napodobňujú dospelých. Podnetné prostredie domčeka podporuje deti v rozvoji slovnej zásoby. Detský záhradný domček Smoby je na rozdiel od drevených domčekov krásne farebný, čo podporuje u detí fantáziu, hravosť a prebúdzajú v deťoch predstavivosť a scénky z rozprávok. Detský domček Smoby bude mať úspech nielen u vašich detí ale i u ich kamarátov. Je to krásny doplnok na dvor či záhradu. Vlastný domček je splneným snom pre všetky deti.

Vlastnosti

 • unikátny detský domček s kuchynkou
 • realistický dizajn, premyslené detaily
 • dvojposchodový - poschodia prepojené rebríkom
 • zatvárateľné okenice
 • stabilná a odolná konštrukcia
 • dvojité plastové steny
 • na každý dvor alebo záhradu
 • reliéf na stenách imituje stavebný materiál
 • jedálenský stôl s lavičkami vo vnútri
 • elektronický zvonček na dverách, poštová schránka
 • dostatočne priestranný pre viac detí
 • nádherné žiarivé farby
 • plast so špeciálnym anti UV filtrom, ktorý chráni pred vyblednutím
 • kvalitný francúzsky výrobok
 • vhodný od 2 rokov
 • pre chlapcov aj dievčatá
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery204*196*95 cm
Celková výška204 cm
Rozmery balenia134*100*34 cm
Hmotnosť62,85 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.