Macko Pu šmykľavka Toboggan XS Smoby s vodou a 90 cm šmýkacou plochou oranžová s UV filtrom od 24 mes

Popis produktu

Malá šmykľavka pre deti SMOBY Macko Pooh je krásna pevná a stabilná šmykľavka. Má 90 cm dlhú plochu šmyku. V strede šmykľavky je roztomilý obrázok z rozprávky o Mackovi Pooh. Šmykľavka sa dá jednoducho poskladať a zobrať sebou aj do auta. Nevyžaduje veľké skladné priestory. Šmykľavka je prevedená v nádherných farbách oranžovej a zelenej, a perfektne zapadne do vašej záhrady, či na dvor. Plast je príjemný a zamatový na dotyk.

Šmykľavka pre deti má anti UV filter, ktorý chráni plast pred slnečnými lúčmi, a tak zaručuje, že farby nevyblednú veľmi dlhý čas. Výška rebríka šmykľavky je 75 cm. Jej šírka je 50 cm a dĺžka od rebríka po zem je 125 cm. Je vhodná pre deti od 2 rokov. V strede šmykľavky sú otvory, kde sa dá napojiť hadica s vodou.

Počas teplých letných dní má dieťa malý tobogan. Vďaka svojim skladným rozmerom sa pohodlne zmestí aj do detskej izby, a tak sa dieťa kĺže počas celého roka. Stupienky rebríka šmykľavky pre deti sú protišmykové. Šmykľavka SMOBY je francúzskym produktom vyrobená s francúzskym šarmom a precíznosťou. Je to krásna šmykľavka zaručuje vášmu dieťaťu krásne chvíle strávené na šmykľavke.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery125*50*75 CM
Celková výška75 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.