Set šmykľavka Macko Pú Smoby Toboggan XS dĺžka 90 cm a odrážadlo Auto Garcon od 10 mes

Popis produktu

Set unikátnej šmykľavky Macko Pú Toboggan XS s vodou a odrážadla a chodítka Auto Garcon pre deti od francúzskeho výrobcu hračiek Smoby je krásnym doplnkom na vašu záhradu, vďaka ktorému z nej vaše deti už ani nebudú chcieť odísť. Hračky sú prevedené v príjemných odtieňoch zelenej, hnedej a červenej farby. Set je zložený z kvalitnej šmykľavky Toboggan XS Macko Pú pre deti a z krásneho odrážadla a chodítka Garcon. Tieto sa vzájomne farebne, ako aj dizajnovo, ideálne dopĺňajú a tvoria tak jeden celok, z ktorého sa stane hotové záhradné centrum zábavy. Vďaka jedinečným vlastnostiam, ktoré sú pre výrobcu Smoby charakteristické, sú tieto hračky veľmi obľúbené.

Šmykľavka Macko Pú Smoby Toboggan XS s vodou dĺžka 90 cm od 24 mesiacov

Detská šmykľavka Smoby s rozprávkovým motívom z obľúbenej rozprávkovej postavy Macko Pú je jedna z najkvalitnejších produktov medzi detskými šmykľavkami. Šmykľavka Smoby má 90 cm dlhú plochu na šmýkanie a je vhodná pre deti už od 2 rokov. Je veľmi bezpečná, vďaka svojej ergonomickej tvarovanej ploche na šmýkanie zaručuje príjemný a pohodlný pocit z jazdy. Detská šmykľavka sa veľmi jednoduchým spôsobom dá poskladať a znova rozložiť. Nezaberá veľa miesta a pre jej malý rozmer sa ľahko zmestí do detskej izby či do kufra auta. Jedinečnou vlastnosťou detskej šmykľavky Macko Pú XS Toboggan je anti UV filter, ktorý chráni povrch plastu pre slnečným žiarením a zabezpečuje tak že farby zostanú krásne svieže ako v prvý deň počas dlhých rokov. Nosnosť šmykľavky je 20 kg.

Navyše detská šmykľavka je doplnená praktickým otvorom na vodu, kde sa dá napojiť hadica a dieťa sa šmýka na vode napríklad do svojho bazénika. Deti sa šmýkajú a majú svoj vlastný malý tobogan. Je to veľká zábava a deti milujú jazdu na šmykľavke. Šmykľavka pre deti pekne ozdobí každý dvor či záhradu. Vďaka svojej jedinečnej farebnej kombinácii zelenej a modrej farby s obrázkom z rozprávky pôsobí pozitívne. Schodíky na šmykľavke majú protišmykovú úpravu, aby sa zabránilo možnému pošmyknutiu. Lezenie po schodíkoch je bezpečné a príjemné aj bosou, mokrou nohou. Výška stupienkov šmykľavky je 75 cm. Jej celková šírka je 50 cm a dĺžka od rebríka k zošmyku po zem je 125 cm. Šírka plochy na šmýkanie je 38 cm. Plastový povrch šmykľavky je na dotyk zamatový a jemný k detským rúčkam. Jej hrany sú oblé, a preto si deti nemôžu pri hre ublížiť.

Odrážadlo a chodítko Auto Garcon Smoby od 10 mesiacov červené

Smoby odrážadlo a chodítko pre deti Auto Garcon je krásne červené autíčko určené pre deti od 10 mesiacov. Odrážadlo je prevedené vo forme autíčka s veselou tváričkou, ktoré na prvý pohľad upúta každé dieťatko a jeho výhodou je, že rastie spolu s vaším dieťaťom. Vo veku 10 mesiacov slúži autíčko ako chodítko. Neskôr si dieťa dokáže pekne sadnúť na autíčko a odrážať sa nožičkami. Smer jazdy určuje otáčaním volanta, pre väčšie pohodlie sa môže oprieť. Odrážadlo a chodítko v jednom má bezpečnostné prvky pod kolieskami, ktoré zabraňujú prevráteniu autíčka. Volant na odrážadle sa dá otáčať do strán o 30 stupňov. Pod sedačkou je ukrytý úložný priestor pre hračky. Smoby detské odrážadlo Auto Garcon je kvalitný francúzsky výrobok, vyrobený s precíznosťou, pri dodržaní bezpečnostných noriem. Rozmery odrážadla pre deti sú 54*27*40 cm. Odrážadlom Smoby potešíte chlapcov i dievčatá.

Smoby je francúzskym výrobcom detských hračiek, ktorý zaručuje kvalitu a odolnosť produktov, vyrobených podľa noriem a európskeho štandardu. Značka Smoby je tiež zárukou štýlového prevedenia hračiek a moderného francúzskeho dizajnu. Ak chcete pre svoje dieťa to najlepšie, vyberte si značku Smoby, ktorá je navyše držiteľom certifikátu kvality a je overená počas dlhých rokov svojej existencie. Ide skutočne o výnimočnú kombináciu kvality a dizajnu, ktorá zaručuje dlhodobú zábavu pre vaše dieťa a jeho súrodencov či kamarátov. Tento set šmykľavky Macko Pú Toboggan XS a odrážadla a chodítka Auto Garcon poteší každé dieťa a vás príjemne prekvapí výhodnou cenou.

Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

VekOd 10 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery125*50*75 CM
Celková výška75 cm
Hmotnosť3,60 kg
Nosnosť20 kg
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.