Hnedo-zelený piknikový stôl Smoby so spoločenskou hrou Macko Pooh od 24 mes

Popis produktu

SMOBY detský piknikový stôl s lavičkami a slnečníkom je nádherný piknikový stolík, ktorý svojim moderným dizajnom rozžiari každú záhradku, byt či terasu. Stôl je ladený v štýle známeho a veľmi obľúbeného Macka Pooh, nezbedného maškrtníka a jeho veselých kamarátov. Je prevedený v krásnej hnedej farbe, ktorá je doplnená o sviežu zelenú farbu stolíka bielu farbu povrchu lavičiek. Stôl pre deti je vyrobený z veľmi kvalitných plastových materiálov, ktoré sa vyznačujú vysokou odolnosťou. Plastové materiály sú zároveň zamatové a príjemné na dotyk, čím sú bezpečné pre vaše malé ratolesti.

Piknikový stôl v krásnom dizajne Macko Pooh je ideálny pre všetky deti od 24 mesiacov. Obsahuje anti UV filter, vďaka ktorému sa farby stola zachovajú nevyblednú ani po dlhšom čase. Produkt dodržuje prísne európske štandardy a certifikáty kvality a bezpečnosti hračiek. Francúzsky výrobca hračiek pre deti SMOBY je renomovaná spoločnosť so zárukou dlhodobej a najvyššej kvality hračiek pre vaše malé ratolesti. Piknikový stolík je vhodný na hru aj pre 4 deti. Rozmery výrobku sú 74*85*47 cm a výška piknikového stolíka od zeme je 47 cm

Stôl na piknik obsahuje dve lavičky, ktoré majú zaoblené hrany, takže sú pre vaše detičky veľmi bezpečné a nehrozí im žiadny úraz. Má zelenú farbu a je v strede doplnený o veľký a roztomilý obrázok Macka Pooh a jeho vždy veselých priateľov. Tento obrázok zároveň slúži ako spoločenská hra pre deti. V strede stola je umiestnený otvor na slnečník, ktorý má krásnu oranžovo-žltú kombináciu farieb. Slnečník sa dá veľmi jednoducho odmontovať a zložiť. Vďaka nemu sú vaše deti v bezpečí pred slnečným žiarením. Detský piknikový stôl môžu vaše detičky využiť pri rôznych hrách, pri kreslení, skladaní stavebníc, ale aj pri jedení či oddychu. 

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery74*85*47 cm
Celková výška47 cm
Rozmery balenia81*47*23 cm
Hmotnosť7,00 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.