Domček Macko Pú Smoby so šmykľavkou a hojdačkou od 24 mes

Popis produktu

Smoby domček pre deti Disney Macko Pú horáreň so šmykľavkou a hojdačkou je krásny béžovo-zeleno-hnedý poschodový domček. Zo zvýšeného poschodia sa dá po šmykľavke šmyknúť dolu. Keď sa odpojí šmykľavka, do domčeka sa vchádza po rebríku. Nakoľko výška prvého poschodia je len 45 cm, zvládnu to deti už od 2 rokov. Do domčeka sa dá vyliezť aj po šmykľavke, čo je obľúbené lezenie malých detí. Celý domček má dvojité steny, čo zaručuje stabilitu a pevnosť. Povrch stien je zamatový a príjemný na dotyk. Je zdobený krásnymi obrázkami Macka Pú s motýlikmi a veveričkou. Vďaka anti UV filtru farby domčeka nevyblednú od slnka a udržia si farbu po dlhý čas. Detský domček bude ozdobou záhrady či dvora a deti strávia hrou v detskom domčeku dlhé hodiny počas dlhých rokov ich detstva. 

Okenice sú ľahko otvárateľné a zatvárateľné. Pod domčekom je priestor na vytvorenie bunkra a skrýše. Na domčeku je strešnej konštrukcie  napojená hojdačka s lavičkou na sedenie, ktorá je vhodná pre deti od útleho veku. Hojdačka sa dá postupne rozobrať, až zostane len doska na hojdanie pre staršie deti. Celý domček je doladený oranžovou šmykľavkou a podlahou, čim sa celkový dojem oživí a spestrí. Výška domčeka je 163 cm, jeho šírka je 160 cm so šmykľavkou, a dĺžka s konštrukciou 220 cm. Šírka hojdačky je 109 cm. Výška stupienka vedľa hojdačky je 28 cm a šírka 24 cm. Domček pre deti je vhodný od 2 rokov. Pohodlne sa v ňom zahrá i viac detí. Má krásny rozprávkový motív a celý je prevedený s pekným reliéfom pripomínajúcim horáreň. Smoby je kvalitný francúzsky výrobca detských hračiek, ktorý je zaručenou kvalitou európskeho štandardu.

Povrch detského domčeka obsahuje jedinečný anti UV filter, ktorý chráni farby domčeka pred vyblednutím a tak zostanú krásne žiarivé počas dlhých rokov. Jedinečnosť anti UV filtra je v tom, že domček vyzerá aj po rokoch stále ako práve vybalený z krabice. Detský domček Smoby sa montuje a demontuje veľmi jednoduchým spôsobom. Po rozložení domček pre deti nezaberá veľa miesta, a tak sa nemusíte obávať že vám bude doma zavadzať. Stabilita domčeka je zaručená vďaka kvalitným plastovým materiálom, ktoré sú pevné a majú odolné vlastnosti. Plastový povrch je na dotyk zamatový a jemný k detským rúčkam. Jeho hrany sú oblé, a preto si deti nemôžu pri hre ublížiť. Smoby je francúzskym výrobcom detských hračiek, ktorý zaručuje kvalitu a odolnosť domčeka vyrobeného podľa európskeho štandardu. Francúzska značka Smoby je zárukou kvality overená počas dlhých rokov svojej existencie.

Hra v detskom domčeku je atraktívna pre všetky deti v rôznom veku. Vedia sa v ňom hrať dlhé hodiny spolu so svojimi kamarátmi či súrodencami. Domčeky pre deti Smoby patria k najkvalitnejším na trhu, vďaka svojej vysokej odolnosti a kvalite. Pôžitok z hry v domčeku je jedinečný vďaka dôslednému ergonomickému riešeniu a deti majú vo vnútri veľa miesta na hranie. Hra v detskom domčeku u detí rozvíja komunikačné schopnosti a pomocou hier napodobňujú dospelých. Podnetné prostredie domčeka podporuje deti v rozvoji slovnej zásoby. Detský domček Smoby je na rozdiel od drevených domčekov krásne farebný, čo podporuje u detí fantáziu, hravosť a prebúdzajú v deťoch predstavivosť a scénky z rozprávok. Detský domček Smoby bude mať úspech nielen u vašich detí ale i u ich kamarátov. Je to krásny doplnok na dvor či záhradu. Vlastný domček je splneným snom pre všetky deti.

Vlastnosti

 • rozprávkový plastový domček
 • zo zamatovo jemného, ale odolného plastu
 • jednoduché zloženie a rozloženie
 • najmodernejší dizajn
 • celková  výška 163 cm
 • pre deti od 2 rokov
 • zahrá sa s ním viacero detí
 • súčasťou je hojdačka s bezpečnostnou ohrádkou, ktorá sa dá odpojiť
 • so šmykľavkou 
 • priestor pod domčekom na vytvorenie skrýše
 • multifunkčná hračka na dvor či záhradu
 • anti UV filter zaručí žiarivé farby dlhé roky
 • kvalitný francúzsky výrobok

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery220*160*163 cm
Celková výška163 cm
Rozmery balenia118*40*181 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť44,60 kg / 49,2 kg
Farbabéžová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.