Piknikový stôl Hello Kitty Smoby so slnečníkom, ružový od 24 mes

Popis produktu

SMOBY detský piknikový stôl s lavičkami a slnečníkom je nádherný piknikový stolík, ktorý svojim moderným dizajnom rozžiari každú záhradku. Piknikový stôl je ladený v štýle známej a obľúbenej rozprávkovej postavičky z dielne Walta Disneyho Minnie, ktorú poznajú deti po celom svete ako priateľku Mickeyho Mousa. Je prevedený v krásnych odtieňoch ružovej farby, ktorá je doplnená o bielu farbu sviežu zelenú farbu povrchu lavičiek. Stôl je vyrobený z veľmi kvalitných plastových materiálov, ktoré sa vyznačujú vysokou odolnosťou. Plastové materiály sú zároveň zamatové a príjemné na dotyk, čím sú bezpečné pre vaše malé ratolesti.

Stôl na piknik s lavičkami a slnečníkom v krásnom dizajne rozprávkovej Minnie je ideálny hlavne pre dievčatká od 24 mesiacov. Obsahuje anti UV filter, vďaka ktorému sa farby zachovajú nevyblednú ani po dlhšom čase. Výrobok dodržuje prísne európske štandardy a certifikáty kvality a bezpečnosti hračiek. Firma SMOBY je francúzska renomovaná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou a vyrába jedinečné modely detských hračiek najvyššej kvality pre vaše deti. Piknikový stolík je ideálny na hru aj pre 4 deti. Rozmery produktu sú 74*80*47 cm a výška stolíka od zeme je 47 cm

Stôl na piknik obsahuje dve lavičky, ktoré majú zaoblené hrany, takže sú pre vaše detičky veľmi bezpečné a nehrozí im žiadny úraz. Má svetloružovú farbu a je kombinovaný s tmavoružovou farbou konštrukcie stola. V jeho strede sa nachádza veľký a roztomilý obrázok veselej Minnie. Uprostred stola je umiestnený otvor na slnečník, ktorý má krásne bielo-zelené farby. Slnečník pre deti sa dá veľmi jednoducho odmontovať a zložiť. Vďaka nemu budú vaše deti v bezpečí pred slnečným žiarením. Detský piknikový stôl môžu vaše detičky využiť pri rôznych hrách, pri kreslení, skladaní stavebníc, ale aj pri jedení či oddychu. 

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery74*80*47 cm
Celková výška47 cm
Rozmery balenia81*47*23 cm
Hmotnosť7,00 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.