Piknikový stôl Minnie Smoby so slnečníkom, ružový od 24 mes

Popis produktu

SMOBY detský piknikový stôl s lavičkami a slnečníkom je nádherný piknikový stolík, ktorý svojim moderným dizajnom rozžiari každú záhradku či detskú izbu. Piknikový stôl je ladený v štýle známej a obľúbenej mačičky Hello Kitty, ktorú poznajú deti po celom svete. Stôl Hello Kitty je prevedený v krásnej a dievčenskej ružovej farbe, ktorá je doplnená o bielu farbu sviežu zelenú farbu povrchu lavičiek. Je vyrobený z veľmi kvalitných plastových materiálov, ktoré sa vyznačujú vysokou odolnosťou. Plastové materiály sú zároveň zamatové a príjemné na dotyk, čím sú bezpečné pre vaše malé ratolesti. Produkt dodržuje prísne európske štandardy a certifikáty kvality a bezpečnosti hračiek.

Detský piknikový stôl s lavičkami a slnečníkom v dizajne roztomilej mačičky Hello Kitty obsahuje anti UV filter, vďaka ktorému sa farby  stola zachovajú nevyblednú ani po dlhšom čase. Stôl na piknik je vhodný nielen do záhradky, ale aj na terasu domu, balkón, či do bytu. Výrobok je ideálny hlavne pre dievčatká od 24 mesiacov. Rozmery stola sú 74*80*47 cm a výška piknikového stolíka od zeme je 47 cm. Firma SMOBY je francúzska renomovaná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou a vyrába jedinečné modely detských hračiek najvyššej kvality pre vaše deti. 

Piknikový stôl pre deti obsahuje dve lavičky, ktoré majú zaoblené hrany, takže sú pre vaše detičky veľmi bezpečné a nehrozí im žiadny úraz. Stôl má ružovú farbu a je v strede doplnený o veľký a roztomilý obrázok Hello Kitty. V strede stola je umiestnený otvor na slnečník, ktorý má krásne bielo-ružové farby. Na slnečníku sa nachádza ďalší krásny obrázok Hello Kitty, doplnený o nežné a romantické kvetinky. Slnečník sa dá veľmi jednoducho odmontovať. Vďaka nemu sú vaše deti v bezpečí pred slnečným žiarením. Detský piknikový stôl so slnečníkom a lavičkami môžu vaše detičky využiť pri rôznych hrách, pri kreslení, skladaní stavebníc, ale aj pri jedení či oddychu. 

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery74*80*47 cm
Celková výška47 cm
Rozmery balenia81*47*23 cm
Hmotnosť7,00 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.