Piknikový stôl Hello Kitty Smoby so slnečníkom a odkladacím priestorom, ružovo-zelený od 24 mes

Popis produktu

SMOBY detský piknikový stôl s lavičkami a slnečníkom je nádherný piknikový stolík, ktorý svojim moderným dizajnom rozžiari každú záhradku. Piknikový stôl je ladený v štýle známej a obľúbenej mačičky Hello Kitty, ktorú poznajú deti po celom svete. Je prevedený v krásnej a dievčenskej ružovej farbe, ktorá je doplnená o bielu farbu sviežu zelenú farbu povrchu lavičiek.  Stôl pre deti je vyrobený z veľmi kvalitných plastových materiálov, ktoré sa vyznačujú vysokou odolnosťou. Plastové materiály sú zároveň zamatové a príjemné na dotyk, čím sú bezpečné pre vaše malé ratolesti.

Detský piknikový stolík v krásnom dizajne Hello Kitty je ideálny hlavne pre dievčatká od 24 mesiacov. Obsahuje anti UV filter, vďaka ktorému sa farby stola zachovajú nevyblednú ani po dlhšom čase. Výrobok dodržuje prísne európske štandardy a certifikáty kvality a bezpečnosti hračiek. Firma SMOBY je francúzska renomovaná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou a vyrába jedinečné modely detských hračiek najvyššej kvality pre vaše deti. Dĺžka stolíka Hello Kitty je 74 cm, šírka 85 cm a výška plochy piknikového stolíka je 47 cm. Stôl na piknik môžu vaše deti využiť pri rôznych hrách, pri kreslení, skladaní stavebníc, ale aj pri jedení či oddychu. 

Detský piknikový stolík je splneným snom všetkých malých detičiek, ktoré túžia mať svoj vlastný nádherný a moderný piknikový stôl. Obsahuje dve lavičky, ktoré majú zaoblené hrany, takže sú pre vaše detičky veľmi bezpečné a nehrozí im žiadny úraz. Stôl má ružovú farbu a je v strede doplnený o veľký obrázok Hello Kitty. Po odklopení farebného obrázku Hello Kitty sa nachádza vo vnútri stolíka úložný priestor na hračky a iné drobnosti. V strede stola je umiestnený otvor na slnečník, ktorý má krásne bielo-ružové farby. Na slnečníku sa nachádza ďalší krásny obrázok Hello Kitty, doplnený o nežné a romantické kvetinky. Slnečník sa dá veľmi jednoducho odmontovať a zložiť. Vďaka nemu sú vaše deti v bezpečí pred slnečným žiarením.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery47*85*74 cm
Celková výška47 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.