Domček Včielka Maja Cabane Smoby s UV filtrom od 24 mes

Popis produktu

Smoby detský domček Cabane Včielka Maja je krásny domček pre deti s rozprávkovým motívom. Je prevedený v odtieňoch žltej, oranžovej a zelenej farby, ktoré pôsobia príjemne, sviežo a hravo. Detský domček je navrhnutý francúzskymi dizajnérmi na motívy rozprávky Včielka Maja. Domček pre deti má mierne trojuholníkový pôdorys, s oblými stenami, vďaka ktorým je vo vnútri veľký priestor. Tento krásny detský domček perfektne zapadne na vašu záhradu či na dvor. Má veľmi jednoduchú montáž a demontáž. Domček pre deti je skvelým spoločníkom dieťaťa dlhé roky, a sprevádza ho počas jeho celého detstva. Steny domčeka sú pevné, odolné. Vysoká bezpečnosť je zaručená dvojitým charakterom stien, ktorý je unikátny iba u značky Smoby. Povrch stien je zamatový a príjemný na dotyk. Z bočných strán má okná s otvárateľnými okenicami, z tretej strany je veľké vyhliadkové okno a zo štvrtej strany sú dvere s obrázkom. Domček je vyrobený z kvalitného materiálu a odolného plastu. Má dvojité steny, ktorí zaručujú stabilitu a pevnosť. Domček obsahuje ochranný anti UV filter, aby farby nevybledli na silnom slnku.

Výška domčeka pre deti je 130 cm, dĺžka 110 cm a šírka 112 cm. Domček je vhodný pre deti od 2 rokov veku dieťaťa. Smoby je dlhoročným producentom detských hračiek vysokej kvality európskeho štandardu. Povrch detského domčeka obsahuje jedinečný anti UV filter, ktorý chráni farby domčeka pred vyblednutím a tak zostanú krásne žiarivé počas dlhých rokov. Jedinečnosť anti UV filtra je, v tom, že domček vyzerá aj po rokoch stále ako práve vybalený z krabice. Detský domček Smoby sa montuje a demontuje veľmi jednoduchým spôsobom. Po rozložení domček pre deti nezaberá veľa miesta, a tak sa nemusíte obávať že vám bude doma zavadzať. Stabilita domčeka je zaručená vďaka kvalitným plastovým materiálom, ktoré sú pevné a majú odolné vlastnosti. Plastový povrch je na dotyk zamatový a jemný k detským rúčkam. Jeho hrany sú oblé, a preto si deti nemôžu pri hre ublížiť. Smoby je francúzskym výrobcom detských hračiek, ktorý zaručuje kvalitu a odolnosť domčeka vyrobeného podľa európskeho štandardu.

Francúzska značka Smoby je zárukou kvality, overená počas dlhých rokov svojej existencie. Hra v detskom domčeku je atraktívna pre všetky deti v rôznom veku. Vedia sa v ňom hrať dlhé hodiny spolu so svojimi kamarátmi či súrodencami. Domčeky pre deti Smoby patria k najkvalitnejším na trhu, vďaka svojej vysokej odolnosti a kvalite. Pôžitok z hry v domčeku je jedinečný vďaka dôslednému ergonomickému riešeniu a deti majú vo vnútri veľa miesta na hranie. Hra v detskom domčeku u detí rozvíja komunikačné schopnosti a pomocou hier napodobňujú dospelých. Podnetné prostredie domčeka podporuje deti v rozvoji slovnej zásoby. Detský domček Smoby je na rozdiel od drevených domčekov krásne farebný, čo podporuje u detí fantáziu, hravosť a prebúdzajú v deťoch predstavivosť a scénky z rozprávok. Detský záhradný domček Smoby bude mať úspech nielen u vašich detí ale i u ich kamarátov. Je to krásny doplnok na dvor či záhradu. Vlastný domček je splneným snom pre všetky deti.

Vlastnosti

 • jedinečný záhradný domček 
 • trojuholníkový pôdorys, oblé steny
 • veľký priestor vo vnútri
 • s rozprávkovým motívom Včielka Maja
 • má podobu chalúpky
 • stabilná a odolná konštrukcia
 • vhodný na každý dvor alebo záhradu
 • reliéf na stenách imituje tehly, strecha s imitáciou strešnej krytiny
 • nádherné žiarivé farby, ktoré vyniknú na vašom dvore
 • plast so špeciálnym anti UV filtrom, ktorý chráni pred vyblednutím
 • so zaoblenými hranami pre maximálne bezpečnú hru
 • kvalitný francúzsky výrobok
 • vhodný od 2 rokov
 • celková výška 130 cm
 • pre chlapcov aj dievčatá
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery130*112*110 cm
Celková výška130 cm
Rozmery balenia97*29*120 cm
Hmotnosť17,50 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.