Domček Maison Floralie House Smoby 14 doplnkov od 3 rokov

Popis produktu

Detský domček Smoby Maison Floralie je krásny domček pre deti so 14 doplnkami. Sú to kvetináče, hrable, lopatka, malé kvetináče, stolička a krhlička. Domček pre deti je konštruovaný s pevnými dvojitými stenami. Je to veľmi stabilný a bezpečný domček. Má špeciálnu ochranu pred slnkom a anti UV filter, vďaka ktorému farby domčeka nevyblednú. Je prevedený v krásnej sviežej zeleno-bielej farbe, doplnený červenou strechou, oknom a dverami, zdobený nálepkami kvetinkami. Domček pre deti má dvojité steny, čo mu zaručuje bezpečnosť a odolnosť. Sú príjemné a zamatové na dotyk. Domček sa stane doplnkom vašej záhrady či dvora. Dieťa hrou strávi dlhé hodiny a pohodlne sa v ňom zahrá i viac detí. Okná a dvere sa dajú ľahko otvárať a zatvárať. Na stene detského domčeka je elektronický zvonček pre návštevy s príjemnou melódiou, funguje na batérie. Do kvetináčov si deti môžu dať zeminu a zasadiť kvetinky, o ktoré sa deti starajú, polievajú a sledujú ako vyrastajú. Domček má letnú záhradku na priedomí a rolety na okne, ktoré sa dajú vyťahovať a sťahovať. Domček má výšku 148 cm a dĺžku 160 cm a hĺbku 156 cm.

Vhodný pre deti už od 3 rokov. Výhodou je jeho priestrannosť, vďaka ktorej sa v domčeku zahrá naraz viac detí. Francúzsky výrobca detských hračiek Smoby je zárukou dlhoročných skúseností a kvality európskeho štandardu, ktorý vydrží dlhé roky. Povrch detského domčeka obsahuje jedinečný anti UV filter, ktorý chráni farby domčeka pred vyblednutím a tak zostanú krásne žiarivé počas dlhých rokov. Jedinečnosť anti UV filtra je v tom, že domček vyzerá aj po rokoch stále ako práve vybalený z krabice. Detský domček Smoby sa montuje a demontuje veľmi jednoduchým spôsobom. Po rozložení domček pre deti nezaberá veľa miesta, a tak sa nemusíte obávať že vám bude doma zavadzať. Stabilita domčeka je zaručená vďaka kvalitným plastovým materiálom, ktoré sú pevné a majú odolné vlastnosti. Plastový povrch je na dotyk zamatový a jemný k detským rúčkam. Jeho hrany sú oblé, a preto si deti nemôžu pri hre ublížiť. Smoby je francúzskym výrobcom detských hračiek, ktorý zaručuje kvalitu a odolnosť domčeka vyrobeného podľa európskeho štandardu. Francúzska značka Smoby je zárukou kvality, overená počas dlhých rokov svojej existencie.

Hra v detskom domčeku je atraktívna pre všetky deti v rôznom veku. Vedia sa v ňom hrať dlhé hodiny spolu so svojimi kamarátmi či súrodencami. Domčeky pre deti Smoby patria k najkvalitnejším na trhu, vďaka svojej vysokej odolnosti a kvalite. Pôžitok z hry v domčeku je jedinečný vďaka dôslednému ergonomickému riešeniu a deti majú vo vnútri veľa miesta na hranie. Hra v detskom domčeku u detí rozvíja komunikačné schopnosti a pomocou hier napodobňujú dospelých. Podnetné prostredie domčeka podporuje deti v rozvoji slovnej zásoby. Záhradný domček pre deti Smoby je na rozdiel od drevených domčekov krásne farebný, čo podporuje u detí fantáziu, hravosť a prebúdzajú v deťoch predstavivosť a scénky z rozprávok. Detský domček Smoby bude mať úspech nielen u vašich detí ale i u ich kamarátov. Je to krásny doplnok na dvor či záhradu. Vlastný domček je splneným snom pre všetky deti.

Vlastnosti

 • jedinečný detský záhradný domček
 • dvojité plastové steny pre väčšiu odolnosť a stabilitu
 • jednoduchá montáž a demontáž
 • anti UV filter chráni plast pred vyblednutím
 • zamatovo jemný povrch
 • 14 doplnkov na starostlivosť o záhradku
 • s kuchynskou linkou a kvetináčmi
 • plot okolo záhradky pred domčekom
 • rolety na oknách
 • elektronický zvonček
 • polovičné dvierka a veľa okien
 • kvalitný francúzsky výrobok
 • celková výška 148 cm
 • vhodný od 3 rokov
Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery160*156*148 cm
Celková výška148 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.