Šmykľavka malá Spiderman Smoby s UV filtrom 90 cm šmýkacou plochou 75 cm vysoká od 24 mes

Popis produktu

Malá šmykľavka pre deti SMOBY Toboggan Spider-Man XS je krásna pevná a stabilná šmykľavka. Má 90 cm dlhú plochu šmyku. V strede šmykľavky je milý obrázok z rozprávky Spider-Man. Obľúbeného pavúčieho hrdinuŠmykľavka sa dá jednoducho poskladať a zobrať sebou aj do auta. Nevyžaduje veľké skladné priestory. Šmykľavka je prevedená v krásnych sviežich farbách modrej a červenej, ktorá je vhodná hlavne pre chlapčeka.

Šmykľavka pre deti má anti UV filter, ktorý chráni plast pred slnečnými lúčmi, a tak zaručuje, že farby nevyblednú veľmi dlhý čas. Výška rebríka šmykľavky je 75 cm, 50 cm šírka a 125 cm dĺžka od rebríka po zem. Je vhodná pre deti od 2 rokov. V strede šmykľavky sú otvory, kde sa dá napojiť hadica s vodou. Plast je príjemný a zamatový na dotyk.

Počas teplých letných dní má dieťa malý tobogan. Vďaka svojim skladným rozmerom sa pohodlne zmestí aj do detskej izby, a tak sa dieťa kĺže počas celého roka. Stupienky rebríka šmykľavky sú protišmykové. Šmykľavka SMOBY je francúzskym produktom vyrobená s francúzskym šarmom a precíznosťou.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery125*50*75 CM
Celková výška75 cm
Rozmery balenia120*100*180 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.