Domček Natur'Home Smoby so šmykľavkou UV filter 130 cm výška od 24 mes

Popis produktu

SMOBY detský domček Natur 'Home má výšku 130 cm a mierne oblé steny, vďaka čomu má veľký a priestranný vnútorný priestor. Domček pre deti je vyrobený vo Francúzsku v jemnej, a pritom hravej farebnej kombinácii bielej-zelenej-červenej a šedej. Domček pre deti má na dotyk príjemný a zamatový plast. Má dvojité steny, a vďaka tomu je pevný a stabilný. Vďaka anti UV filtru, farby domčeka pre deti nevyblednú ani po dlhšom čase, pretože chráni plasty pred silným slnečným žiarením. Okenice so srdiečkami otvárateľné, a na červenej bránke hneď vedľa veveričky je poštová schránka. Detský domček je ľahko zmontovateľný a opäť rozoberateľný. Domček pre deti je skvelou hračkou, ktorú deti využijú počas celého detstva. Je pevný a vďaka tomu bezpečný. Množstvo okien zaručuje dostatok svetla a zároveň počas letných dní poskytuje deťom chládok a tieň. 

Obsahuje pohodlné veľké plastové skrutky, ktoré zaručujú ľahkú manipuláciu s jednotlivými časťami domčeka. Dĺžka detského domčeka je 110 cm a šírka prednej strany 112 cm. Vhodný pre deti od 2 rokov. Spolu s domčekom SMOBY Natur'Home je dodávaná aj šmykľavka SMOBY, ktorá je nová a vylepšená detská šmykľavka pre deti od 2 rokov. Má 90 cm dlhou plochou na šmýkanie, na ktorú sa dá v hornej časti odspodu napojiť hadica s vodou a dieťa sa počas horúcich letných dní šmýka do bazénu spolu s vodou. Výška šmykľavky pre deti je 75 cm a jej dĺžka je 125 cm. Je prevedená v krásnej červeno-zelenej kombinácii. Pripomínajúcej jarné farby jahôdky. Je to veľmi obľúbený detský domček z kvalitných materiálov a prepracovaným dizajnom. Spolu s detskou šmykľavkou je skvelou kombináciou pre vaše dieťa. Krásne zapadne do vašej záhrady alebo na dvor. 

Povrch detského domčeka obsahuje jedinečný anti ÚV filter, ktorý chráni farby domčeka pred vyblednutím a tak zostanú krásne žiarivé počas dlhých rokov. Jedinečnosť anti ÚV filtra je, v tom, že domček vyzerá aj po rokoch stále ako práve vybalený z krabice. Detský domček SMOBY sa montuje a demontuje veľmi jednoduchým spôsobom. Po rozložení domček pre deti nezaberá veľa miesta, a tak sa nemusíte obávať že vám bude doma zavadzať. Stabilita domčeka je zaručená vďaka kvalitným plastovým materiálom, ktoré sú pevné a majú odolné vlastnosti. Plastový povrch je na dotyk zamatový a jemný k detským rúčkam. Jeho hrany sú oblé, a preto si deti nemôžu pri hre ublížiť. SMOBY je francúzskym výrobcom detských hračiek, ktorý zaručuje kvalitu a odolnosť domčeka vyrobeného podľa európskeho štandardu. Francúzska značka SMOBY je zárukou kvality overená počas dlhých rokov svojej existencie.

Hra v detskom domčeku je atraktívna pre všetky deti v rôznom veku. Vedia sa v ňom hrať dlhé hodiny spolu so svojimi kamarátmi či súrodencami. Domčeky pre deti SMOBY patria k najkvalitnejším na trhu, vďaka svojej vysokej odolnosti a kvalite. Pôžitok z hry v domčeku je jedinečný vďaka dôslednému ergonomickému riešeniu a deti majú vo vnútri veľa miesta na hranie. Hra v detskom domčeku u detí rozvíja komunikačné schopnosti a pomocou hier napodobňujú dospelých. Podnetné prostredie domčeka podporuje deti v rozvoji slovnej zásoby. Detský domček SMOBY je na rozdiel od drevených domčekov krásne farebný, čo podporuje u detí fantáziu, hravosť a prebúdzajú v deťoch predstavivosť a scénky z rozprávok.  Detský domček SMOBY bude mať úspech nielen u vašich detí ale i u ich kamarátov. Je to krásny doplnok na dvor či záhradu. Vlastný domček je splneným snom pre všetky deti.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery130*112*110 cm
Celková výška130 cm
Rozmery balenia120*98*40 cm
Hmotnosť23 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.