Domček Maison Floralie záhradník Smoby UV filter výška 148 cm od 3 rokov

Popis produktu

SMOBY detský domček záhradník Maison Floralie je krásny veľký a priestranný detský domček francúzskej výroby.  Je vyrobený z na dotyk jemného a zamatového plastu, v sviežich jarných farbách rozkvitnutej záhrady, ktorý vašim deťom poslúži dlhý čas. Farebné prevedenie sviežej zelenej farby s červenou strechou a farebnými detailmi perfektne zapadnú na váš dvor, či záhradu. Vďaka anti UV filtru sú farby chránené od slnečného žiarenia, čo zaručuje ich dlhoročnú trvanlivosť. Do podlhovastých kvetináčov, ktoré sa nachádzajú na oboch stranách terasy, môžeme nasypať zeminu, a dieťa si zasadí semienka kvetiniek, polieva ich, a pozoruje ako rastú a kvitnú. Domček pre deti  je vybavený funkčným elektronickým zvončekom na batérie, ktorý vydáva peknú melódiu.  

Dvojité steny detského domčeka zaručujú pevnosť a stabilitu aj pri výške 148 cm. Okenice sú otvárateľné, a dvere majú funkčnú poštovú schránku. Domček má množstvo okien a otvorov, vďaka ktorým je detský domček vzdušný a presvetlený. Počas horúcich letných dní deťom poskytuje chládok a dostatočný tieň. Z boku domu je veľké okno s roletami, ktoré sa podľa potreby dajú stiahnuť alebo opäť zrolovať hore. Tento unikátny detský domček je veľmi obľúbeným produktom, a francúzska značka SMOBY je zárukou kvalitného materiálu, s dlhoročnou trvanlivosťou. Jednoduchým spôsobom sa dá zmontovať a znova rozmontovať. Rozmery detského domčeka sú 148*160*109 cm . Je vhodný pre deti od 3 rokov a šikovne sa v ňom zahrá 2 a viac detí. S domčekom Maison Floralie strávia deti hrou dlhé hodiny a bude ich sprevádzať počas celého detstva. 

Povrch detského domčeka obsahuje jedinečný anti ÚV filter, ktorý chráni farby domčeka pred vyblednutím a tak zostanú krásne žiarivé počas dlhých rokov. Jedinečnosť anti ÚV filtra je, v tom, že domček vyzerá aj po rokoch stále ako práve vybalený z krabice. Detský domček SMOBY sa montuje a demontuje veľmi jednoduchým spôsobom. Po rozložení domček pre deti nezaberá veľa miesta, a tak sa nemusíte obávať že vám bude doma zavadzať. Stabilita domčeka je zaručená vďaka kvalitným plastovým materiálom, ktoré sú pevné a majú odolné vlastnosti. Plastový povrch je na dotyk zamatový a jemný k detským rúčkam. Jeho hrany sú oblé, a preto si deti nemôžu pri hre ublížiť. SMOBY je francúzskym výrobcom detských hračiek, ktorý zaručuje kvalitu a odolnosť domčeka vyrobeného podľa európskeho štandardu. Francúzska značka SMOBY je zárukou kvality overená počas dlhých rokov svojej existencie.

Hra v detskom domčeku je atraktívna pre všetky deti v rôznom veku. Vedia sa v ňom hrať dlhé hodiny spolu so svojimi kamarátmi či súrodencami. Domčeky pre deti SMOBY patria k najkvalitnejším na trhu, vďaka svojej vysokej odolnosti a kvalite. Pôžitok z hry v domčeku je jedinečný vďaka dôslednému ergonomickému riešeniu a deti majú vo vnútri veľa miesta na hranie. Hra v detskom domčeku u detí rozvíja komunikačné schopnosti a pomocou hier napodobňujú dospelých. Podnetné prostredie domčeka podporuje deti v rozvoji slovnej zásoby. Detský domček SMOBY je na rozdiel od drevených domčekov krásne farebný, čo podporuje u detí fantáziu, hravosť a prebúdzajú v deťoch predstavivosť a scénky z rozprávok.  Detský domček SMOBY bude mať úspech nielen u vašich detí ale i u ich kamarátov. Je to krásny doplnok na dvor či záhradu. Vlastný domček je splneným snom pre všetky deti.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery148*160*109 cm
Celková výška148 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.