Piknikový stolík Hello Kitty Smoby so slnečníkom, ružovo-fialový od 24 mes

Popis produktu

SMOBY detský piknikový stôl s lavičkami a slnečníkom je nádherný piknikový stolík, ktorý svojim moderným dizajnom rozžiari každú záhradku. Piknikový stôl je ladený v štýle známej a obľúbenej mačičky Hello Kitty, ktorú poznajú deti po celom svete. Stôl Hello Kitty je prevedený v krásnej a dievčenskej sýtej ružovej farbe, ktorá je doplnená o svetloružovú a fialovú farbu povrchu lavičiek. Je vyrobený z veľmi kvalitných plastových materiálov, ktoré sa vyznačujú vysokou odolnosťou. Plastové materiály sú zároveň zamatové a príjemné na dotyk, čím sú bezpečné pre vaše malé ratolesti.

Piknikový stôl Hello Kitty je ideálny hlavne pre dievčatká od 24 mesiacov. Výrobok obsahuje anti UV filter, vďaka ktorému sa farby stola zachovajú nevyblednú ani po dlhšom čase. Produkt dodržuje prísne európske štandardy a certifikáty kvality a bezpečnosti hračiek. Francúzska spoločnosť SMOBY má dlhoročnú tradíciu a je zárukou výroby kvalitných a jedinečných modelov hračiek pre vaše deti. Rozmery piknikového stolíka  sú 74*85*47 cm a výška piknikového stolíka od zeme je 47 cm. Piknikový stôl so slnečníkom a lavičkami môžu vaše detičky využiť pri rôznych hrách, pri kreslení, skladaní stavebníc, ale aj pri jedení či oddychu. 

Piknikový stolík pre deti je splneným snom všetkých malých princezien, ktoré túžia mať svoj vlastný nádherný a moderný piknikový stôl. Obsahuje dve lavičky fialovej farby, ktoré majú zaoblené hrany, takže sú pre vaše detičky veľmi bezpečné a nehrozí im žiadny úraz. Piknikový stôl má ružovú farbu a je v strede doplnený o roztomilý a pekný obrázok. V strede stola je umiestnený otvor na detský slnečník, ktorý má krásne svetloružové a sýto ružové farby. Na slnečníku sa nachádza ďalší krásny a veľký obrázok Hello Kitty. Slnečník sa dá veľmi jednoducho odmontovať a zložiť. Vďaka nemu sú vaše deti v bezpečí pred slnečným žiarením

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery74*85*47 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.