Šmykľavka XS Hello Kitty Smoby dĺžka 90 cm s UV filtrom ružová od 24 mes

Popis produktu

Malá šmykľavka pre deti SMOBY Hello Kitty Toboggan XS je krásna, pevná a stabilná detská šmykľavka. 90 cm dlhú plochu šmyku. V strede šmykľavky je milý obrázok mačičky Hello Kitty. Šmykľavka sa dá jednoducho poskladať a zobrať sebou aj do auta. Nevyžaduje veľké skladné priestory. Plast je príjemný a zamatový na dotyk.

Šmykľavka pre deti má anti UV filter, ktorý chráni plast pred slnečnými lúčmi, a tak zaručuje, že farby nevyblednú veľmi dlhý čas. Výška rebríka šmykľavky je 75 cm, 50 cm šírka a 125 cm dĺžka od rebríka po zem. Je vhodná pre deti od 2 rokov. V strede šmykľavky sú otvory, kde sa dá napojiť hadica s vodou.

Počas teplých letných dní má dieťa malý tobogan. Vďaka svojim skladným rozmerom sa pohodlne zmestí aj do detskej izby, a tak sa dieťa kĺže počas celého roka. Stupienky rebríka šmykľavky sú protišmykové. Šmykľavka SMOBY je francúzskym produktom vyrobená s francúzskym šarmom a precíznosťou. Je prevedená v krásnych odtieňoch ružovo-fialovej farebnej kombinácie, vhodná hlavne pre malé dievčatká.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery90*125*75 cm
Celková výška75 cm
UV filterÁno
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.