Domček Natur'Home UV filter Smoby 130 cm od 24 mes

Popis produktu

SMOBY detský domček Maison Natur 'Home je krásny domček pre deti prevedený vo veselých farbách oranžovej a hnedej farby. Obsahuje anti UV filter, na ochranu pred slnečným žiarením, ktorý mu zachováva trvácne farby, ktoré na slnku nevyblednú. Dvojité steny mu zaručujú pevnú a stabilnú stavbu. Plast je pevný a odolný. Detský domček SMOBY Maison Natur 'Home je francúzsky výrobok, ktorý v sebe nesie francúzsku precíznosť a dokonalosť. Ma atypický tvar, s mierne zaoblenými stenami, čo mu zaručuje . Plast je na dotyk jemný a zamatový. Pre svoju jednoduchosť a veľký vnútorný priestor s výškou až 130 cm a pôdorysom 128*117 cm, patrí medzi najobľúbenejšie domčeky. Šírku má 112 cm, hĺbku 110 cm. Na oknách sú šedo-hnedé pastelové okenice s vyrezaným srdiečkom a zadné okno je okrúhle a pod ním sa po celej dĺžke čnú ako ozdoba konáre stromu s lístím. Pre deti od 2 rokov. Tento domček poteší na dlhé roky každé dieťa.

Povrch detského domčeka obsahuje jedinečný anti ÚV filter, ktorý chráni farby domčeka pred vyblednutím a tak zostanú krásne žiarivé počas dlhých rokov. Jedinečnosť anti ÚV filtra je, v tom, že domček vyzerá aj po rokoch stále ako práve vybalený z krabice. Detský domček SMOBY sa montuje a demontuje veľmi jednoduchým spôsobom. Po rozložení domček pre deti nezaberá veľa miesta, a tak sa nemusíte obávať že vám bude doma zavadzať. Stabilita domčeka je zaručená vďaka kvalitným plastovým materiálom, ktoré sú pevné a majú odolné vlastnosti. Plastový povrch je na dotyk zamatový a jemný k detským rúčkam. Jeho hrany sú oblé, a preto si deti nemôžu pri hre ublížiť. SMOBY je francúzskym výrobcom detských hračiek, ktorý zaručuje kvalitu a odolnosť domčeka vyrobeného podľa európskeho štandardu. Francúzska značka SMOBY je zárukou kvality overená počas dlhých rokov svojej existencie.

Hra v detskom domčeku je atraktívna pre všetky deti v rôznom veku. Vedia sa v ňom hrať dlhé hodiny spolu so svojimi kamarátmi či súrodencami. Domčeky pre deti SMOBY patria k najkvalitnejším na trhu, vďaka svojej vysokej odolnosti a kvalite. Pôžitok z hry v domčeku je jedinečný vďaka dôslednému ergonomickému riešeniu a deti majú vo vnútri veľa miesta na hranie. Hra v detskom domčeku u detí rozvíja komunikačné schopnosti a pomocou hier napodobňujú dospelých. Podnetné prostredie domčeka podporuje deti v rozvoji slovnej zásoby. Detský domček SMOBY je na rozdiel od drevených domčekov krásne farebný, čo podporuje u detí fantáziu, hravosť a prebúdzajú v deťoch predstavivosť a scénky z rozprávok.  Detský domček SMOBY bude mať úspech nielen u vašich detí ale i u ich kamarátov. Je to krásny doplnok na dvor či záhradu. Vlastný domček je splneným snom pre všetky deti.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery112*110*130 cm
Celková výška130 cm
Rozmery balenia98*29*120
Hmotnosť20,30 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.