Šmykľavka Toboggan Smoby 230 cm šmýkacia plocha UV filter 134 cm vysoká

Popis produktu

SMOBY Toboggan XL je veľká šmykľavka pre deti s 2,3 metra dlhou plochou šmyku. V hornej časti detskej šmykľavky je možnosť zospodu napojiť hadicu s vodou. Voda tečie zhora dolu, a dieťa má krásnu vodnú šmykľavku, po ktorej sa kĺže na trávu, alebo rovno do bazéna. Šmykľavka má anti UV filter, ktorý chráni pred slnečným žiarením a tak zabezpečuje že farby nevyblednú. Je prevedená v jarných odtieňoch zelenej a oranžovej farby. Plast je príjemný a zamatový na dotyk.

Pohodlné pristávanie pri šmýkaní je zaručené vďaka predĺženej spodnej časti detskej šmykľavky. Má dvojité steny, ktoré zaručujú pevnosť a stabilitu. Šmykľavka pre deti má zároveň všetky tvary oblé, jemné vypracované, a prijemné na dotyk. Dá sa ľahko poskladať a nezaberá veľa miesta. Vďaka jemným farbám perfektne sadne do vašej záhrady či na dvor. V dolnej časti, kam sa dieťa zošmykne, je spevnená a zospodu vystužená podperou.

Vysoké a masívne zábradlie detskej šmykľavky zabezpečuje pocit istoty a bezpečnosti pre dieťa. Schody majú podperu, aby pevne stáli a nezabárali sa do piesku či mäkkej trávy. Je to jedna z najobľúbenejších detských šmykľaviek. Je vhodná pre deti od 3 rokov. Šmykľavka má bezpečné protišmykové schodíky. Je to francúzsky model, v krásnych žiarivých farbách. Rozmery má 254*106*134 cm.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery254*106*134 cm
Celková výška134 cm
Rozmery balenia188*34*74 cm
Hmotnosť19,80 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.