Domček Natur'home Smoby 130 cm vysoký a samostatná XS šmykľavka ako darček UV filter od 24 mes

Popis produktu

SMOBY detský domček Maison Natur ´Home je krásny domček pre deti prevedený vo veselých farbách oranžovej a hnedej farby. Obsahuje anti UV filter, na ochranu pred slnečným žiarením, ktorý mu zachováva trvácne farby, ktoré na slnku nevyblednú. Dvojité steny mu zaručujú pevnú a stabilnú stavbu. Plast je pevný a odolný. Detský domček SMOBY Maison Natur ´Home je francúzsky výrobok, ktorý v sebe nesie francúzsku precíznosť a dokonalosť.

Ma atypický tvar, s mierne zaoblenými stenami, čo mu zaručuje. Plast je na dotyk jemný a zamatový. Pre svoju jednoduchosť a veľký vnútorný priestor s výškou až 130 cm a pôdorysom 128*117 cm, patrí medzi najobľúbenejšie domčeky. Šírku má 112 cm, hĺbku 110 cm. Na oknách sú šedo-hnedé pastelové okenice s vyrezaným srdiečkom a zadné okno je okrúhle a pod ním sa po celej dĺžke čnejú ako ozdoba konáre stromu s lístím.

Vhodný pre deti od 2 rokov. Tento domček poteší na dlhé roky každé dieťa. Pre svoju jednoduchosť a nezvyklý vnútorný priestor s výškou až 130 cm patrí medzi obľúbené domčeky. Krásne zdobený tlačou veveričky a imitáciou dreva. Spolu s domčekom SMOBY je dodávaná aj detská šmykľavka, ktorá má dĺžku plochy zošmyku 90 cm. Je vhodná pre deti od 2 rokov. Je prevedená v krásnych sviežich farbách oranžovej a zelenej. Je skvelým doplnkom k detskému domčeku. 

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery130*112*110 cm
Celková výška130 cm
Rozmery balenia120*98*40 cm
Hmotnosť23 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.