Domček Forestiere Macko Pu Smoby s UV filtrom od 24 mes

Popis produktu

SMOBY detský domček Maison Forestiere s motívom Macka Pu pripomína svojim vzhľadom drevenicu. Domček pre deti má pri vchode namontovaný kovový zvon, ktorý vydáva krásny zvuk. Celý domček má dvojité pevné steny, čo mu zaručuje stabilitu a pevnosť. Pôdorys detského domčeka má obdĺžnikový tvar. Je krásne doplnený kmeňmi stromov, ktoré slúžia ako stĺporadie, a koruny stromov tvoria strechu akoby z lístia. Je to pekná drevenička ako z rozprávky.  Domček pre deti má polovičné dvere. Domček má ľahkú montáž a demontáž. Steny domčeka pre deti sú zamatové a veľmi príjemné na dotyk. Deti hru v detskom domčeku milujú. Hrou strávia dlhé hodiny a domček ich bude sprevádzať počas ich celého detstva. Pohodlne sa v domčeku zahrá dve a viac detí. Vedľa nich je okno na ktorom stojí kvetináč, čakajúci na zeminu a zasadenie kvetiniek, o ktoré sa detičky starajú, starostlivo ich polievajú a sledujú pučiace kvetinky. Domček pre deti má anti UV filter, ktorý zaručuje ochranu pred slnečnými lúčmi a jasnosť farieb zostane rovnaká dlhý čas. Celý domček je zdobený obrázkami z rozprávky o Mackovi Pu.

Je ladený v krásnych hnedo-šedých farbách s jasnou zelenou a oranžovou, ktorá oživí celkový dojem. Výška detského domčeka je 127 cm, dĺžku má 112 cm a šírku 109 cm. Je vhodný pre deti od 2 rokov. Francúzsky výrobca detských hračiek SMOBY je zaručenou garanciou kvalitý európskeho štandardu. Povrch detského domčeka obsahuje jedinečný anti ÚV filter, ktorý chráni farby domčeka pred vyblednutím a tak zostanú krásne žiarivé počas dlhých rokov. Jedinečnosť anti ÚV filtra je v tom, že domček vyzerá aj po rokoch stále ako práve vybalený z krabice. Detský domček SMOBY sa montuje a demontuje veľmi jednoduchým spôsobom. Po rozložení domček pre deti nezaberá veľa miesta, a tak sa nemusíte obávať že vám bude doma zavadzať. Stabilita domčeka je zaručená vďaka kvalitným plastovým materiálom, ktoré sú pevné a majú odolné vlastnosti. Plastový povrch je na dotyk zamatový a jemný k detským rúčkam. Jeho hrany sú oblé, a preto si deti nemôžu pri hre ublížiť.

SMOBY je francúzskym výrobcom detských hračiek, ktorý zaručuje kvalitu a odolnosť domčeka vyrobeného podľa európskeho štandardu. Francúzska značka SMOBY je zárukou kvality overená počas dlhých rokov svojej existencie. Hra v detskom domčeku je atraktívna pre všetky deti v rôznom veku. Vedia sa v ňom hrať dlhé hodiny spolu so svojimi kamarátmi či súrodencami. Domčeky pre deti SMOBY patria k najkvalitnejším na trhu, vďaka svojej vysokej odolnosti a kvalite. Pôžitok z hry v domčeku je jedinečný vďaka dôslednému ergonomickému riešeniu a deti majú vo vnútri veľa miesta na hranie. Hra v detskom domčeku u detí rozvíja komunikačné schopnosti a pomocou hier napodobňujú dospelých. Podnetné prostredie domčeka podporuje deti v rozvoji slovnej zásoby. Detský domček SMOBY je na rozdiel od drevených domčekov krásne farebný, čo podporuje u detí fantáziu, hravosť a prebúdzajú v deťoch predstavivosť a scénky z rozprávok. Detský domček SMOBY bude mať úspech nielen u vašich detí ale i u ich kamarátov. Je to krásny doplnok na dvor či záhradu. Vlastný domček je splneným snom pre všetky deti.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery112*109*127 cm
Celková výška127 cm
Rozmery balenia95*30*109 cm
Hmotnosť16,50 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.