Domček My House Smoby so zvončekom a UV filtrom od 24 mes

Popis produktu

Detský domček My House od výrobcu hračiek SMOBY je vyrobený v krásnej zeleno-šedo-bielej farbe s červenými okenicami. Domček pre deti je vysoký 135 cm a jeho pôdorys je pravidelný. Rozmery domčeka pre deti sú 120*115*135 cm. Vonkajšia strana domčeka je v tehlovom dizajne, a preto pripomína skutočný detský domček. Na dverách má kľučku, ktorá sa dá otvárať a zatvárať na kľúč. Má tiež aj zvonček, ktorých vydáva pekné melódie. Detský domček SMOBY má jedinečné dvojité steny, čo mu zaručuje stabilitu a pevnosť. Oblé tvary a detaily povrchy stien sú jemné a zamatové na dotyk. Na dverách detského domčeka My House je poštová schránka. Má anti UV filter, ochranu pred slnečným žiarením, ktorá zaručuje že farby domčeka nevyblednú, a preto je vhodné ho mať vonku na záhrade či na dvore. Detský domček má dve strešné okná s okenicami. Krásne farby detského domčeka zapadnú do vašej záhrady a poslúži vám dlhé roky. Detský domček SMOBY je držiteľom bezpečnostnej známky, ktorá vašim deťom zaručuje bezpečnosť pri hre. Vhodný je pre deti od 2 rokov a pokojne sa v ňom zahrá 2 a viac detí. 

Povrch detského domčeka obsahuje jedinečný anti ÚV filter, ktorý chráni farby domčeka pred vyblednutím a tak zostanú krásne žiarivé počas dlhých rokov. Jedinečnosť anti ÚV filtra je, v tom, že domček vyzerá aj po rokoch stále ako práve vybalený z krabice. Detský domček SMOBY sa montuje a demontuje veľmi jednoduchým spôsobom. Po rozložení domček pre deti nezaberá veľa miesta, a tak sa nemusíte obávať že vám bude doma zavadzať. Stabilita domčeka je zaručená vďaka kvalitným plastovým materiálom, ktoré sú pevné a majú odolné vlastnosti. Plastový povrch je na dotyk zamatový a jemný k detským rúčkam. Jeho hrany sú oblé, a preto si deti nemôžu pri hre ublížiť. SMOBY je francúzskym výrobcom detských hračiek, ktorý zaručuje kvalitu a odolnosť domčeka vyrobeného podľa európskeho štandardu. Francúzska značka SMOBY je zárukou kvality overená počas dlhých rokov svojej existencie.

Hra v detskom domčeku je atraktívna pre všetky deti v rôznom veku. Vedia sa v ňom hrať dlhé hodiny spolu so svojimi kamarátmi či súrodencami. Domčeky pre deti SMOBY patria k najkvalitnejším na trhu, vďaka svojej vysokej odolnosti a kvalite. Pôžitok z hry v domčeku je jedinečný vďaka dôslednému ergonomickému riešeniu a deti majú vo vnútri veľa miesta na hranie. Hra v detskom domčeku u detí rozvíja komunikačné schopnosti a pomocou hier napodobňujú dospelých. Podnetné prostredie domčeka podporuje deti v rozvoji slovnej zásoby. Detský domček SMOBY je na rozdiel od drevených domčekov krásne farebný, čo podporuje u detí fantáziu, hravosť a prebúdzajú v deťoch predstavivosť a scénky z rozprávok. Detský domček SMOBY bude mať úspech nielen u vašich detí ale i u ich kamarátov. Je to krásny doplnok na dvor či záhradu. Vlastný domček je splneným snom pre všetky deti.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery120*115*135 cm
Celková výška135 cm
Rozmery balenia110*50*125 cm
Hmotnosť28,50 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.