Domček Natur'Home Smoby UV filter výška 130 cm od 24 mes

Popis produktu

SMOBY detský domček Maison Natur'Home je krásny domček pre deti prevedený vo veselých farbách bielej farby s červenými a zelenými doplnkami a sivou strechou. Steny domčeka obsahujú anti UV filter, na ochranu pred slnečným žiarením, vďaka ktorému si detský domček zachováva trvácne farby, ktoré na slnku nevyblednú. Dvojité steny detského domčeka mu dodávajú pevnosť a stabilnú stavbu. Steny domčeka pre deti sú jemné a zamatové na dotyk. Plast je pevný a odolný. Detský domček SMOBY Maison Natur 'Home je francúzsky výrobok, ktorý v sebe nesie francúzsku precíznosť a dokonalosť. Ma atypický tvar, s mierne zaoblenými stenami, čo mu zaručuje priestrannosť. Vďaka množstvu okien je domček presvetlený no je v ňom tieň aj počas horúcich letných dní. Plast je na dotyk jemný a zamatový. Pre svoju jednoduchosť a veľký vnútorný priestor s výškou až 130 cm a pôdorysom 128*117 cm, patrí medzi najobľúbenejšie domčeky. Domček pre deti má šírku 112 cm a hĺbku 110 cm. Na oknách sú okenice pestrej červenej farby s vyrezaným srdiečkom, a zadné okno je okrúhle. Na dverách je otvor na listy, slúži ako poštová schránka s motívom milej veveričky.

 Pod ním sa po celej dĺžke čnú ako ozdoba konáre stromu s lístím. Je vhodný pre deti od 2 rokov. Tento domček poteší na dlhé roky každé dieťa. Domček má jednoduchú montáž a demontáž. kompaktné rozmery a jednoducho sa skladuje. Vďaka krásnym farbách perfektne sadne do vašej záhrady či na dvor. Povrch detského domčeka obsahuje jedinečný anti ÚV filter, ktorý chráni farby domčeka pred vyblednutím a tak zostanú krásne žiarivé počas dlhých rokov. Jedinečnosť anti ÚV filtra je, v tom, že domček vyzerá aj po rokoch stále ako práve vybalený z krabice. Detský domček SMOBY sa montuje a demontuje veľmi jednoduchým spôsobom. Po rozložení domček pre deti nezaberá veľa miesta, a tak sa nemusíte obávať že vám bude doma zavadzať. Stabilita domčeka je zaručená vďaka kvalitným plastovým materiálom, ktoré sú pevné a majú odolné vlastnosti. Plastový povrch je na dotyk zamatový a jemný k detským rúčkam. Jeho hrany sú oblé, a preto si deti nemôžu pri hre ublížiť. SMOBY je francúzskym výrobcom detských hračiek, ktorý zaručuje kvalitu a odolnosť domčeka vyrobeného podľa európskeho štandardu. Francúzska značka SMOBY je zárukou kvality overená počas dlhých rokov svojej existencie.

Hra v detskom domčeku je atraktívna pre všetky deti v rôznom veku. Vedia sa v ňom hrať dlhé hodiny spolu so svojimi kamarátmi či súrodencami. Domčeky pre deti SMOBY patria k najkvalitnejším na trhu, vďaka svojej vysokej odolnosti a kvalite. Pôžitok z hry v domčeku je jedinečný vďaka dôslednému ergonomickému riešeniu a deti majú vo vnútri veľa miesta na hranie. Hra v detskom domčeku u detí rozvíja komunikačné schopnosti a pomocou hier napodobňujú dospelých. Podnetné prostredie domčeka podporuje deti v rozvoji slovnej zásoby. Detský domček SMOBY je na rozdiel od drevených domčekov krásne farebný, čo podporuje u detí fantáziu, hravosť a prebúdzajú v deťoch predstavivosť a scénky z rozprávok.  Detský domček SMOBY bude mať úspech nielen u vašich detí ale i u ich kamarátov. Je to krásny doplnok na dvor či záhradu. Vlastný domček je splneným snom pre všetky deti.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery130*112*110 cm
Celková výška130 cm
Rozmery balenia97*29*120 cm
Hmotnosť17,50 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.