Tabuľa 3D Smoby s podsvietením na batérie 6v1 s okuliarmi a 11 doplnkami

Popis produktu

Pridajte trochu mágie do kreslenia vašej ratolesti s novými 3D funkciami detskej tabuľky s podsvietením Flash Light 3D od výrobcu hračiek SMOBY. Dieťa kreslí s fluo perami na obrazovku Flash Light tabule pre deti. Neskôr si svoje kresby môže prezrieť po nasadení 3D okuliarov aj v 3D. Vďaka led svetlu sa kresba objaví v rôznych farbách, vďaka čomu kresby vyzerajú skvele. Svetelné efekty sa na transparentnej obrazovke dajú prepnúť zo kontinuálneho módu na mód blikania. Na zadnej strane tabule sú priehradky na zmazateľné perá a kriedy. Na zadnú časť sa dá pripevniť pomocný obrázok, podľa ktorého deti kreslia obrysy.

Spolu s detskou tabuľou 3D Flash Light je dodávaných 11 doplnkov. Na detskú tabuľu sa dá jednoducho a priamo kresliť kriedami na tmavú stranu tabule, alebo fixkami na priesvitnú. Nemusí pritom svietiť svetlo. Variácie sú rôzne, závisí len na vašej fantázii, akú farbu papiera  a aké kresliace pomôcky si dieťa vyberie. Tabuľa pre deti sa dá nastaviť do dvoch polôh, buď zložiť nohy a postaviť na stôl, alebo postaviť na nohy, kedy má výšku 112 cm. K doplnkom tabuľky pre deti  patria 4 farebné zmazateľné perá, 6 farebných kried a 3D okuliare.

Tabuľka pre deti s posvietením funguje na 4 LR6 batérie, ktoré nie sú súčasťou balenia. Táto krásna a užitočná detská hračka je vhodná pre deti od 3 rokov. Rozmery tabuľky pre deti sú 56*33*112 cm. Táto detská pomôcka na kreslenie pomáha rozvíjať umelecké vlohy, detskú fantáziu a šikovnosť pri kreslení. Vďaka množstvu doplnkov je táto hračka skvelým pomocníkom pre deti v predškolskom a rannom školskom veku. SMOBY je francúzsky výrobca hračiek s dlhoročnou tradíciou, čím je zárukou kvality európskeho štandardu. Detská tabuľa Flash Light 3D je vyhotovená v krásnej farebnej kombinácii bielej, oranžovej a metalickej farby.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery56*33*112 cm
Celková výška112 cm
Rozmery balenia53*9*78 cm
Hmotnosť4,47 kg
Note3D
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.