Školská magnetická tabuľa Smoby obojstraná, polohovateľná s kovovou konštrukciou a 61 doplnkami oranžovo-zelená

Popis produktu

Smoby tabuľa na kreslenie Evolutif  je krásna oranžovo-zelená, 125 cm vysoká, obojstranná magnetická tabuľa pre deti. Z jednej strany sa dá na tabuľu písať fixkou a z druhej strany kriedou. Obe strany sa potom dajú zotrieť handričkou alebo špongiou, čo vám ušetrí haldy papiera. Pod tabuľou je polička na uloženie pomôcok, ceruziek, kried a fixiek, ktorá je praktická aj preto, aby prach z kried nepadal na podlahu. Tabuľa pre deti rastie spolu s vašim dieťaťom. Nožičky podstavca sú výškovo nastaviteľné do 5 pozícií od 80 do 125 cm. 

Polička na uloženie ceruziek a pomôcok sa dá uzatvoriť a tak dieťa nestratí žiadnu z nich, čo je jednoduché a praktické na upratanie. Balenie detskej tabule je dodávané s ABC setom magnetických písmeniek, pera, ktoré sa dá zmazať, setom farebných kried a špongiou. Tabuľa pre deti je prevedená v krásnej oranžovo-zelenej farbe. Spolu obsahuje 61 kusov doplnkov, ktoré zaručujú deťom dlhé hodiny zábavy a kreatívneho kreslenia, písania alebo hier s magnetkami, s ktorých môžu vytvárať obrazce. Detská tabuľa je vhodná už pre deti od 3 rokov. 

Pri hre si deti cvičia fantáziu a kresliace schopnosti. Konštrukcia tabule pre deti je kovová a dá sa praktický poskladať na malý rozmer, čím je jednoducho skladná. Táto detská pomôcka na kreslenie pomáha rozvíjať umelecké vlohy, detskú fantáziu a šikovnosť pri kreslení. Vďaka množstvu doplnkov je táto hračka skvelým pomocníkom pre deti v predškolskom a rannom školskom veku. Smoby je francúzsky výrobca hračiek s dlhoročnou tradíciou, čím je zárukou kvality európskeho štandardu. Rozmery produktu sú 63*63*125 cm. 

Doprava nad 69
Technické parametre
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery63*63*125 cm
Celková výška80 -125 cm
Rozmery balenia60*11*72 cm
Hmotnosť6,48 kg
Objem Lnastavitelna od 80 - 125 cm
Set produktovNie
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné